Majitelka dala bundu svému psovi, aby mu venku nebyla zima

Všichni víme, že psí láska vydrží prakticky všechno. Proto je dobré, když jim to opětujeme a ukazujeme zájem o jejich potřeby. Právě tom je dnešní příběh. Majitelka vyrazila se svým psem do města. Potřebovala si něco vyřídit na poště, ale venku byla strašná zima. Zachovala se tak, jak by se měl zachovat každý správný majitel psa, kterému na něm doopravdy záleží.

https://www.keblog.it/

Mrazivé dny nejsou náročné jen pro lidi

Byl mrazivý den a žena musela na poštu v Cambridge v americkém státě Massachusetts. Zimy jsou zde velmi tuhé a pes samozřejmě nesměl do budovy pošty. Musela ho nechat přivázaného ke stromu venku. Bez přemýšlení si sundala bundu a oblékla ji svému psovi. Nakonec bundu zapnula, aby se ujistila, že pes bude v největším teple, dokud se nevrátí z pochůzky.

Celou scénu viděla kolemjdoucí Kristina Hollie a její kolega. Oba její chování hluboce zasáhlo, protože něco tak krásného a dojemného již dlouho neviděli. Pro rozhovor s magazínem The Dodo žena řekla: „Bylo velmi chladno a větrno. Všimla jsem si, že se pes viditelně třese. Samozřejmě si toho také všimla, protože si okamžitě sundala bundu a přikryla psa, když se posadil.“

https://www.keblog.it/

Milé gesto majitelka psy dojalo kolemjdoucí

Tohoto nádherného gesta si ale nevšimla jen Hollie. Viděli to i další lidé a Hollie to navíc vyfotila a dala na internet. Tím se o příběh podělila s tisíci lidmi z celého světa. Sama řekla majitelce psa, že to bylo neuvěřitelně milé. Odpověděla jen: „Děkuji! Nechci, aby mu byla zima!“ Pes navíc vypadal v bundě velmi stylově. Hlavní ale je, že na svou paničku nemusel čekat a přitom mrznout.

Jednalo se o amerického pitbulteriéra, který rozhodně nemá na těle příliš mnoho srsti. V mrazivém počasí velmi trpěl a čekání na svou lidskou kamarádku pro něj mohl být velmi nepříjemný. Naštěstí se o něj jeho milovaný člověk postaral. Mnohem více lidí by mělo přemýšlet nad potřebami svých mazlíčků. V zimě mohou trpět, i když si to vůbec neuvědomíme.

https://www.keblog.it/

Zdroj: keblog.it