Majka byla konečně propuštěna z nemocnice. Vrací se domů

Pobyt v nemocnici je těžký pro každého. V dnešní době, kdy je koronavirus téměř všudypřítomný, by nejraději každý trávil čas se svou rodinou a v okruhu nejbližších. Stejné přání měla také Majka, která poslední dny prožívala uvězněná na nemocničním lůžku. Bylo to pro ní těžké a teď se těší, až se shledá s rodinou.

V ohrožení kvůli koronaviru

Pozitivní test vyšel také Majky partnerovi, rapperovi Hajnimu, který pociťoval středně těžké příznaky. O své zkušenosti se oba dělili na sociálních sítích, a proto každý mohl sledovat jejich zdravotní stav. Velmi těžké pro ně bylo odloučení, ale k zachování zdraví zbytku rodiny bylo opravdu potřeba.

Šťastný návrat domů

Majka má doma dva malé syny. Jeden se jmenuje Oliver a druhý Marian. Maminka jim podle jejich slov opravdu chyběla a zažívali těžké časy. Nyní bude konečně rodina opět pohromadě.

Čtěte také: Chlapci nikdo nepřišel na narozeninovou oslavu, dokud babička nezasáhla!

Zamilovaný pár

Lásku obou partnerů, totiž Majky a Hajniho dokazují jejich vzájemné příspěvky na sociálních sítích. Hajni také obdivuje své děti. Napsal o nich například: „Marcia je pro mě největší hrdina. Dokázal se postarat o svého mladšího bratra.“

Oslava s celou rodinou

Jejich syn oslavil narozeniny a hlavní bylo, že mohla být konečně svolána oslava s rodinou. Oba rodiče zmiňují, že si člověk své štěstí uvědomí, až když o něj přijde. Jsou velmi rádi, že mohou konečně trávit čas se svými dětmi a naplno si tyto chvíle užívají.

Láska a rodina na prvním místě

To nejdůležitější je podle partnerů při sobě držet i ve zdraví i v nemoci. Proto je ani koronavirus nerozdělil. Naopak k sobě našli cestu ještě blíže a teď si užívají každé společné chvíle. Budou se snažit, aby se znovu nenakazili, jelikož pro ně tento čas byl těžký a zároveň smutný.