David Hampl
6 února, 2019

Videa malých dětí patří na internetu mezi velice oblíbená. Další populární kategorií jsou pak videa, která nás dokáží rozveselit a zlepšit nám náladu. My vám nyní přinášíme záběry, které splňují obě kritéria a logicky se tak staly logicky velkým hitem. Ve videu plném smíchu, po jehož shlédnutí se také nebudete moci přestat smát, vystupuje nejen jedno, ale rovnou dvě miminka, jejichž vzájemná radost je naprosto okouzlující.

Unikátní záběry a komunikace miminek

Ty nejmenší děti obvykle příliš kontaktu s vrstevníky cíleně nevyhledávají. Rádi se smějí, ale reagují převážně na maminku, ostatní známé i neznámé dospělé nebo hračky a jiné zajímavé předměty. Zároveň však platí, že vztahy mezi dvojčaty jsou velice pevné a zajímavé; častokrát se díky své unikátnosti stávají předmětem pozorování různých odborníků na psychiku a vývoj dětí a mnohdy přinášejí překvapivé výsledky. Miminka maminky Michelle Peterson dokázala, že jejich vztah je už od dětství jedním z těch výjimečných a že mají společnou řeč a skvěle si rozumí, aniž by ještě uměla mluvit. Video plné úsměvů vás zajisté nadchne a také rozesměje stejně jako velkou část internetu, kde se záběry staly populárním hitem.

Zkrátka roztomilé, co více dodat

Během krátkého videa můžeme pozorovat krásné povídání a vzájemné nadšení ze svého sourozence v podání dvojčátek. Pokaždé, když dojde na jejich oční kontakt, začínají projevovat nahlas velkou radost. Komunikují ručičkami, výrazem tváře a samozřejmě neskrývanými emocemi. Navzájem se k sobě tisknou. Jedno je vleže a druhé vsedě. Díky své dětské kouzelnosti na videu brzy získali nadšené diváky a mnoho sledujících. Jak správně poznamenal v komentářích mezi mnoha upřímnými příspěvky o roztomilosti jeden z uživatelů Youtube „I think twin people are so lucky because they have a loyal friend as soon as they are formed - „Myslím, že lidé narození jako dvojčata mají to štěstí, že mají věrného přítele, jakmile přijdou na svět“. Jsou prostě sehranou dvojkou.

Podívejte se sami na tato dvojčátka

Video s názvem „our twin baby boys“ bylo natočeno v březnu roku 2008, od té doby získalo 11 milionů zhlédnutí a další stále přibývají. Ačkoliv není video nové, je velice nadčasové a svou popularitu si stále drží a určitě si ji díky zachycené nesmrtelné chvilce záběrů dlouho držet ještě bude. Autorkou je Michelle Peterson, která na stejnojmenném kanálu na Youtube nahrála smích a povídání si svých dvojčátek. Video zde můžete stále ještě najít a přehrát si jej. V době pořízení záběrů byly dětem 4 měsíce. Nyní samozřejmě již kluci povyrostli. Pokud Vás zajímá, jak vypadají v současné době, najdete u Michelle Peterson i aktuálnější videa.

Sdílejte článek