Malé holčičky vyrazily dech všem přítomným

Basketbalové nebo jiné sportovní zápasy jsou hlavně v Americe doprovázené skvělými tanečními vystoupeními talentovaných dívek nebo chlapců. Jedno takové se odehrálo o přestávce basketbalového zápasu. Divákům se velmi líbilo, jak dívky tančí, poté ale byli šokováni tím, že zhasla světla a nikdo netušil, co se bude dít. To, co následovalo, dostalo všechny přítomné na kolena.

https://sosialnytt.com/

Zapomenete, o co se hraje

Diváci, kteří byli přítomni, tak jen čekali, co se bude dít. Školní basketbalový tým se dostal do vytouženého finále, navíc se jednalo o domácí půdu. Škola Dodge City High School pořádala velký turnaj, na který se sešlo nejen mnoho fanoušků tohoto sportu, ale také rodičů a přátel školy. Na tento zápas nikdy nezapomenou. Taneční skupina totiž předvedla naprosto dokonalou show, díky které se zapomnělo, o co se tu vlastně vůbec hraje.

První polovina jejich vystoupení probíhala tradičním způsobem. Dívky byly oblečení do bílých šatů, svítící věnce na hlavách se jim jemně pohupovaly. V rukou měli malé lucerny. Zněla píseň Hallelujah, ale nakonec přišlo velké překvapení. Světla zhasla a dívkám se jedné po druhé rozsvítí jejich šaty. Jejich pláště se pak mění v křídla a balada nabírá na tempu.

Čtěte také: Policejní pes ve výslužbě neváhal a zachránil děti z hořícího domu

https://sosialnytt.com/

Vystoupení mělo obrovský úspěch

Finále toho vystoupení a celkově turnaje bylo pro tuto menší školu velmi důležité. Dívky z tanečního souboru předvedly fascinující show, na jejímž konci si vysloužili obrovský potlesk. Lidé očekávali něco velkého, ale tohle jim všem vyrazilo dech. Dívkám se jejich vystoupení povedlo. Tato škola se nachází v Kansasu a chodí do ní na 2 000 studentů.

Škola na svých sociálních sítích uvedla, že jejím cílem je dostat své studenty na vysoké školy. Právě proto se zaměřuje na rozvoj jejich charakteru. Je to skvělý nápad, postavit talentované dívky do taneční skupiny, která svým několikaminutovým vystoupením baví celý svět.

https://www.facebook.com/watch/?v=234237820849159

Zdroj: sosialnytt.com