Manžel a manželka zemřeli společně po 67 letech manželství

Floyd a Violet Hartwigovi strávili většinu svého života společně. Proto chtěli z tohoto světa také odejít společně. To se jim nakonec vyplnilo a tento manželský pár zemřel jen s 5 hodinovým rozdílem. Hartwigovi byli manželé neuvěřitelných 67 let. Vyrůstali spolu už jako děti, zamilovali se, vzali a měli tři děti. Potom přivítali na svět ještě čtyři vnoučata a 10 pravnoučat.

https://spotlightstories.co/

Vždy chtěli odejít spolu

Ke konci života se oběma manželům již zhoršovalo zdraví. Nakonec je jejich děti umístily do odborné péče do hospice. Samozřejmě je umístili do stejného, aby mohli být společně. „Moje máma měla posledních několik let demenci a kolem prázdnin jsme si všimli, že se to horší,“ řekl její syn. „Pak mi zavolal doktor, že má otec selhání ledvin a zbývají mu dva týdny života.“

https://spotlightstories.co/

Z tohoto důvodu se rozhodli dát své rodiče do nemocnice. Oba doufali, že zemřou ve svém domě. Jejich děti alespoň zařídili, že budou při umírání vedle sebe. Pět hodin od sebe zemřeli v postelích umístěných vedle sebe, aby se mohli držet za ruce. Něco takového se nepodaří většině lidí, ale tito manželé žili společně celý život a nakonec zemřeli také společně.

Čtěte také: Neuvěřitelné, ale pravdivé! Malý chlapec, který si pamatuje svůj předchozí život

https://spotlightstories.co/

Vztah plný lásky skončili vedle sebe

Děti dali jejich ruce k sobě. Když jejich otec zemřel, držel svou milovanou manželku za ruku. Violet sice nebyla příliš při smyslech, ale děti jí řekli, že táta zemřel a čeká na ni v nebi. Zemřela o pět hodin později. „Byli oddaní jeden druhému,“ řekl jejich syn. „Dokonce i další lidé, kteří se s nimi setkali, řekli, že mají jedinečné spojení.“

https://spotlightstories.co/

Inspirace, kterou potřebuje každý manželský pár

Dnešní manželství se často rozdělují kvůli zbytečným sporům mezi manželi. Lidé spolu nedokáží řešit spory a místo práce na vztahu a komunikaci se rozhodnou, že všechno skončí.

https://spotlightstories.co/

V minulosti nebyli rozvody tak běžné. A je vidět, že takto dlouhá manželství nebyla ničím zvláštním. Lidé spolu trávili celý život a nakonec umírali vedle svého nejlepšího přítele, partnera a rodiče svých dětí.

Zdroj: spotlightstories.co