Manželé žili a zemřeli společně. Poslední slova muže všem vzala dech

Při svatbě se říká, že spolu budou manželé, dokud je smrt nerozdělí. A existují páry, kterým se to doopravdy povedlo. Nejen, že spolu prožili dlouhý a krásný život až do své smrti, ale dokonce zemřeli jen pár minut od sebe. Manželé Florin a Ed Haleovi jsou důkazem, že můžete být s milovanou osobou až do smrti. Společně prožili v manželství nezapomenutelných 60 let.

https://news-place.ru/

Manželé měli krásný a dlouhý život

Tito dva zažili lásku na první pohled, která trvala neuvěřitelných 60 let. Byli spolu jen měsíc, když ji Ed požádal o ruku. Poté, co si mladý pár řekl své „ano“, je čekal velmi krásný a dlouhý život. Po celou dobu byli po boku toho druhého a celý život se velmi milovali. Starali se jeden o druhého ve zdraví i nemoci a každý den si připomínali každé slovo svého svatebního slibu.

https://news-place.ru/

Dokonce i fráze „dokud nás smrt nerozdělí“ měla v jejich životech obrovský význam. Ve věku 83 let dostala Florin infarkt. Okamžitě ji přivezli do nemocnice. Bohužel se dostala do jiné nemocnice, než ve které byl její manžel. Ed trval na tom, že budou spolu i v posledních chvílích svého života. Nechal se proto přesunout nejen do stejné nemocnice, ale také do stejného pokoje.

https://news-place.ru/

Poslední slova dojaly celý svět

Lékaři a příbuzní byli velmi dojatí, takže nedokázali odmítnout. Starý pár se nakonec dostal k sobě včas. Stihli se ještě chvíli držet za ruce. Florin příliš nevnímala ani nerozuměla, ale okamžitě si všimla přítomnosti svého manžela v pokoji. O pár okamžiků později odešla z tohoto světa. O dvě hodiny později po jejím boku zemřel také její milovaný manžel.

https://news-place.ru/

„Florin, nikdy tě neopustím. Slíbil jsem ti to. Jestli půjdeš, půjdu s tebou!“ To byla poslední slova, která Ed řekl své manželce. A své slovo také dodržel. Tento pár zemřel jen dvě hodiny od sebe. Společně žili po většinu svého života a společně z tohoto světa také odešli. Takto dojemný konec by si přál asi každý z nás.

https://news-place.ru/

Zdroj: news-place.ru