Manželka Steva Irwina prozradila temnou pravdu o manželovi

Steve Irwin byl velmi známý ochránce zvířat a také majitel velké zoologické zahrady v Austrálii. Je velmi těžké uvěřit, že od jeho smrti uplynulo již 16 let. Odešel v mladém věku 44 let a doma nechal manželku se dvěma dětmi. Nyní se jeho manželka Terri podělilo o něco, co její manžel vždy říkal. Možná vás šokuje, že si předurčil svou vlastní budoucnost.

Šokující předpověď budoucnosti

Terri prozradila v rozhovoru pro „Anh’s Brush With Fame“ v australské televizi, že měla s manželem vždy zajímavé rozhovory. „Nikdy si nemyslel, že bude mít dlouhý život. Vždy měl pocit, že jeho život bude brzy zkrácen.“ Taková slova jsou naprosto šokující, protože měl pravdu. Jeho život skončil velmi náhle. Jedinou útěchou může být, že zemřel při své milované práci.

Shutterstock

Když Steve natáčel v australském Queenslandu díl o podmořském životě, bodl ho velmi jedovatý rejnok. Smrt nastala téměř okamžitě, protože tito rejnoci používají extrémně silný jed pro svou obranu. Terri ihed po jeho smrti musela zavolat manažerovi zoo a začít jednat. Ta chvíle pro ni byla extrémně náročná, protože se musela postarat nejen o sebe a zoo, ale také to říct jejich dětem.

Čtěte také: Známou blogerku donutila fotografie popřemýšlet o svém životě

Zpráva o jeho smrti zasáhla celý svět

Říct dětem, že jejich otec zemřel, byla ta nejtěžší chvíle v jejím životě. Terri v rozhovoru přiznala, že jakmile se zpráva o smrti jejího manžela objevila v médiích, ohromilo ji obrovské množství podpory z celého světa. „Nikoho by tyto projevy smutku a lásky z celého světa nepřekvapily víc než Steva,“ řekla.

Shutterstock

Steve byl neuvěřitelně skromný člověk, který žil pouze pro svou rodinu a zvířata. Sláva ho nezajímala a nikdy si ji nepřiznával. Vždy dělal vše jen pro svou manželku, děti a přírodu. Jeho děti jsou nyní již dospělé a jeho dcera je vdaná a má malou holčičku. Bohužel svou vnučku již Steve nikdy nepozná. Jeho rodina ale stále řídí zoologickou zahradu a pokračuje v jeho odkazu.

Zdroj: pl.newsner.com