Manželský pár, který se dostal do Guinnessovy knihy rekordů. Jak?

Dlouhé a šťastné manželství je cílem většiny párů. Bohužel v dnešní době je velmi jednoduché se rozvést nebo rozejít kvůli maličkosti. Hádky jsou u mnoha párů na denním pořádku a rozvody jsou mnohem běžnější než kdykoli dříve v historii. Dnes se podíváme na jeden pár, který má nejdelší manželství na světě. A dokonce to mají úředně potvrzené!

https://nor-info.ru/

Ekvádorský pár dosáhl neuvěřitelného výročí

Julio Cesar Mora Tapia a Valdramina Maclovia Quinteros Reyes jsou spolu již neuvěřitelných 79 let! Jeho je nyní 110 let a jeho manželce je 104 let. Tento pár pochází z Ekvádoru a dokázal celému světu, že trvalá láska existuje. Poznali se velmi dávno, když Valdramina přišla navštívit svou sestru. Ve stejném domě bydlel také Julio. Narazili na sebe zcela nečekaně, seznámili se a začali randit.

Oba tehdy byli velmi mladí. Nyní patří do kategorie lidí, kteří se dožili více než 100 let. Navíc jsou spolu téměř 80 let v manželství. Takovou dobu se stejným člověkem si zaručeně nedokáže představit nikdo z nás. Jak tento ekvádorský pár dokázal, je to možné. Nyní se navíc dostali do Guinnessovy knihy rekordů pro nejdelší manželství na světě!

Čtěte také: Prezident Zeman mi doslova zachránil život: Jiří Kajínek odhaluje svůj boj s rakovinou a osud ve vězení

https://nor-info.ru/

Dlouhý život jim zpříjemňují vnoučata i pravnoučata

Pro Julia i Valdraminu byla vždy rodina na prvním místě. I z tohoto důvodu společně mají celkem 11 dětí, které jim dali neuvěřitelných 21 vnoučat. A nyní se dočkali také 9 pravnoučat. Všechny děti jim dělají obrovskou radost a jsou důvodem, proč se tento pár těší na každý další den, který stále mají na této zemi.

Tento starý pár stále dělá vše společně, pomáhají si a vždy se podporují. Mají radost ze života i ze své rodiny. A co je nejdůležitější, manželé si navzájem důvěřují. To je podle nich zásadní pro dlouhotrvající a velmi spokojený vztah. Jakmile věříte svému partnerovi a vzájemně se podporujete, dokážete společně překonat všechny problémy a krize. Tento pár to dokázal!

https://nor-info.ru/

Zdroj: nor-info.ru