Marta Jandová si připomíná smutné výročí! „Maminko, dnes je to 33 let bez tebe. Stýská se mi moc.“

Marta Jandová si dnes připomíná smutné výročí. Přesně před 33 lety přišla o svou maminku. Tato tragická událost zanechala v jejím srdci velkou bolest. Marta si na svou maminku vzpomněla na sociálních sítích, kde sdílela jejich společnou černobílou fotografii a dojemná slova: „Maminko, dnes je to 33 let bez tebe. Stýská se mi moc.

Marta Jandová a její cesta za úspěchem

Po smrti maminky se Marta Jandová rozhodla odjet na roční studijní pobyt do Spojených států. Chtěla se vyrovnat s touto tragédií a najít nové směr ve svém životě. Po maturitě se seznámila s Thorstem Mewesem, zpěvákem a kytaristou skupiny Die Happy. Spolu odjeli do Německa, kde Marta získala zkušenosti a naučila se jazyk. Zůstala tam déle, než plánovala, a stala se z ní populární zpěvačka.

Boj s rakovinou

Jana Jandová bojovala s rakovinou vaječníků. Podstoupila operaci v roce 1989 a následovaly chemoterapie. Lékaři věřili, že nemoc porazila, ale bohužel se nemoc vrátila. Jana začala odmítat chemoterapii a obrátila se na léčitele. Bohužel, tato volba se ukázala jako fatální a nemoc se vrátila ještě silněji.

Připomínka a podpora

Marta Jandová nebyla jediná, kdo si připomněl smutné výročí. Kolegyně ze showbyznysu, jako Tereza Brodská, Petra Nesvačilová, Iveta Lutovská a Martina Pártlová, vyjádřily svou soustrast zpěvačce. Boj s rakovinou je těžký a každá podpora je důležitá.

View this post on Instagram

A post shared by Marta Jandová – Zpěvačka (@marta.jandova)

Vzpomínky na společné chvíle

Marta Jandová vzpomíná na svou maminku a na jejich společné chvíle, které spolu prožily. Tyto vzpomínky jsou pro ni důležité a pomáhají jí překonávat bolest ztráty. Je to způsob, jak uchovat památku na své blízké a udržet je v srdci.

Síla hudby

Hudba je pro Martu Jandovou způsobem, jak vyjadřuje své emoce, ale také prostředkem, jak se spojuje s lidmi. Její hlas a písně se dotýkají srdcí mnoha lidí a přináší jim útěchu a naději. Hudba je prostředkem, který nám pomáhá vyjádřit to, co slovy nedokážeme.

Ukázka síly a odhodlání

Marta Jandová svým příběhem ukazuje sílu a odhodlání, které můžeme najít v sobě i ve chvílích největší bolesti. Je inspirací pro všechny, kteří procházejí těžkými časy a bojují s vlastními démony. Je důležité si uvědomit, že i v temnotě se může objevit světlo a že všechno je možné.

Zdroj: Blesk.cz