Vaše budoucnost leží pod vaší dlani. Nahlédněte a zjistěte více než si myslíte! Čáry života prozradí mnohé. Především to, jak je na tom váš zdravotní stav!

Všimli jste si někdy čar na vašem zápěstí? Možná o nich víte, ale nevěnovali jste jim patřičnou pozornost. To je ovšem škoda, protože o vás řeknou mnohé. Existuje mnoho esoterických osobností, které tyto čáry života zkoumaly a bylo zjištěno, že čáry o člověku napoví o jeho zdravotním stavu, prosperitě, ale i mnohých jiných věcech. Běžně má člověk dvě až tři čáry na zápěstí, může se objevit i čtvrtá. První čára by měla být vždy dlouhá a hluboká. Značí pevné a kvalitní zdraví. Co značí další čáry na zápěstí?

Počet náramků - délka života

Každá čára neboli náramek života má svůj význam, a proto je jistě více než důležité jejich počet. O náramcích se nedozvídáme informace díky moderní a vyspělé době, o náramcích se traduje už desítky let. Již v dávných dobách lidé dokázali určit dožití člověka, a to podle počtu čar. Jedna čára znamená, že se dotyčný dožije krátce, a to pouze 28 let. Jestliže jsou na vašem zápěstí dvě čáry budete žít 56 let. Máte tři čáry? Dožijete se 84 let. Objevily se vám na zápěstí čtyři čáry? Potom jste jistě šťastlivec a váš život bude delší než 85 let.

Náramek s číslem jedna

První čára bude vždy ta nejdůležitější. Především by měla být hluboká, relativně rovná a nepřerušená. Máte na zápěstí takovou? Jste šťastlivec a můžete se těšit na kvalitní život. Jestliže se u ženy objeví zakřivená čára, prohnutá k dlani, mohou se projevit vleklé potíže s pohlavními orgány, ale i potíže s otěhotněním. U mužů je to velmi podobné, zahnutá a přerušovaná čára může značit potíže s plodností, ale také s onemocněním prostaty.    

Náramek s číslem dvě

Druhá čára může určit prosperitu, ale i bohatství. Nahlédněte na čáru číslo dvě a pokud je nepřerušená, rovná, hlubší - těšte se na úspěšný a bohatý život. Pokud je čára přesným opakem, je přerušovaná, zahnutá, neděste se! Nemusíte žít chudobným a složitým životem, ale dosažení těchto cílů pro vás může být složitější, ale dosažitelné.

Náramek s číslem tři

Tato čára určuje sílu, slávu, ale i moc. Je čára nepřerušená nezakřivená? Jistě máte vlohy stát se velmi významným a mocným člověkem. Můžete být slavnou osobností, celebritou, politikem, ale i jiným a významným člověkem, který bude pro lidstvo přínosem a klidně i vzorem. 

Náramek s číslem čtyři

Našli jste na své ruce čtvrtou čáru? Perfektní, patříte mezi šťastné lidi. Můžete se těšit na dlouhý život plný radosti z vašeho zdraví a energických dnů. Pokud opravdu takovou čáru na ruce najdete, můžete se radovat. Jen málo lidí tento náramek vlastní. 

Sdílejte článek