Máte dobrý zrak? Zkuste najít kočku na tomto obrázku

Hádanky jsou skvělým způsobem, jak trénovat svůj mozek. Navíc jsou velmi zábavné, takže nebudete mít vůbec pocit, že cvičíte tento důležitý sval v těle. Účelem této hádanky je ověřit, jak dobré máte pozorovací schopnosti a vnímavost. Kočka na obrázku je téměř neviditelná, ale můžete ji objevit. Musíte se jen pekelně soustředit a možná si vzít na pomoc lupu.

Dokážete kočku najít?

Vizuální hádanky jsou zajímavou hrou, ale také se mohou stát vaším prokletím. Tento obrázek je jedním z těch, u kterých si budete říkat, že tam ta kočka jednoduše není. Opak je pravdou. Vážně na obrázku je, ale najít ji, je extrémně těžké. Jestli to dokážete bez naší nápovědy, jste vážně dobří. Něco takového se totiž nepodaří každému. Každou část obrázku musíte zkontrolovat velmi pozorně. Tak najdete kočku a zároveň budete velmi efektivně trénovat svou mysl.

webniusy.com

Na tento úkol možná budete potřebovat lupu

Kočka na obrázku je velmi malá. Jestli chcete alespoň malou nápovědu, měli byste se dívat na okolí samotného domu. Poblíž schodiště je místo, na které byste se měli soustředit nejvíce. Ani teď, když znáte přibližné místo, to nebude jednoduché. Jestli chcete ještě trochu pomoci, pokuste se obrázek v této oblasti zvětšit. Když budete mít trochu štěstí a zapojíte hodně pozornosti, můžete černou kočku najít. Bohužel černá kočka na tmavém pozadí prakticky není vidět.

Čtěte také: Chcete vědět, co vám osud do života připravil? Zjistěte to podle roku narození

webniusy.com

Kde se kočka skrývá?

Stále nevíte, kde se kočka nachází? Podívejte se velmi pozorně na schody u domu. Na prvním schodu, za žebříkem a zároveň vedle modrého květináče se nachází černá kočka. Jakmile ji jednou uvidíte, bude vám její skrýš naprosto jasná. Tato vizuální hádanka je doopravdy těžká a vyřeší ji pouze ti nejlepší. Jestli se vám to podařilo, máte velmi bystrý a pozorný mozek. A když budete tyto hádanky dělat pravidelně, vaše koncentrace, paměť i bystrost budou ještě lepší.

Zdroj: webniusy.com