Máte v životě svého anděla strážného? Prozradí to vaše dlaně

Věříte ve strážné anděly? Důkaz o jejich přítomnosti ve vašem životě máte na vlastní dlani. Strážní andělé sledují každý náš krok a starají se o to, abychom se nedostali do nebezpečných situací. A když se do nich dostanete, postará se o vaše bezpečí. Jediným pohledem na svou dlaň můžete zjistit, jestli takového anděla máte ve svém životě. Stačí, když najdete na dlani jednu linii.

Kde se nachází andělská linie?

Tzv. Guardian Angel Line se nachází hned vedle linie života. Najdete ji mezi linií života a vaším palcem. Většinou je poměrně jemná, takže se možná budete muset podívat velmi pozorně. Ne každý má to štěstí, že se na jeho rukou nachází tato speciální čára. Je to poměrně vzácné, ale možná patříte mezi jedince, které potkalo štěstí. Abyste ji měli na své dlani, musíte být svým způsobem vyvolení. Získá ji totiž jen ten, kdo má za svými zády neustále ochrannou ruku.

Ochranu potřebuje každý z nás

Našli jste ji na svých dlaních? Skvělé! To znamená, že vás na každém kroku sleduje strážný anděl. To by vás mělo velmi uklidnit, protože vám pomáhá překonávat životní překážky a výzvy. Nezáleží na tom, čemu zrovna v životě čelíte. Vždy vám pomůže, abyste danou situací prošli co nejlépe. Anděl na vás dohlíží a navádí vás na správnou cestu životem. Nikdy jeho sílu nepodceňujte a poslouchejte ho. Je to jediné stvoření na světě, které to s vámi myslí vždy dobře.

Čtěte také: Mladík pomohl slepé ženě na přechodu. Měl by to tak udělat nezištně každý

Strážný anděl vám přináší štěstí

Jestli máte na dlani tuto linii, budete po celý život chráněni před špatnými věcmi. Máte-li tuto linii na pravé ruce, znamená to, že vás dobré věci v životě hodně posilují. Také se vám budou stávat jen dobré věci. Máte-li linii na levé ruce, zdědili jste svého anděla po někom z rodiny. Podívejte se na ruce svých příbuzných. Pravděpodobně ji také budou mít na levé ruce, stejně jako vy. Anděl vás bude v každém případě chránit na každém kroku a zajistí, že se budete mít vždy dobře.

Zdroj: tudasfaja.com