Matka 5 dětí ukazuje, jak vypadá každé ráno v její rodině

Maminky malých dětí, zejména matky na mateřské, často poslouchají, že doma jen sedí a nic nedělají. Taelyn MacDonald je zasloužilá matka pěti dětí, která se rozhodla názor lidí změnit. Na TikToku se rozhodla zveřejnit video se svou běžnou ranní rutinou. Každodenní zvládání potřeb velké rodiny by bylo pro většinu lidí nepředstavitelné. A jasně ukazuje, že matky rozhodně nejsou líné.

Obětavá matka pěti dětí

Taelyn je hrdá matka pěti dětí. Rozhodla se, že bude sdílet svůj život na TikToku. Podporuje tím jiné maminky a ukazuje jim, že dělají nejtěžší práci na světě. Její tři nejmladší děti se narodily s rozdílem pouhých 11 měsíců. Péče proto představuje skutečnou výzvu. Každý, kdo ji sleduje při jejím běžném fungování, musí spadnout čelist až na zem.

Na jednom videu můžete vidět, jak vypadá její běžné ráno. Taelyn je velmi silná a odhodlaná matka, která pro svou rodinu dělá maximum. Zaslouží si uznání a respekt. Většina lidí se cítila unavená jen při sledování celého videa. A vůbec si nedokáží představit, že by něco takového dělali každý den. Podobný režim má samozřejmě i mnoho dalších matek, které se také uznání nedočkají.

Čtěte také: Premiéra filmu Karlos: Sláva, skandály a odhalení intimních tajemství Karlose Vémoly v dokumentu Karlos

@taelynmacdonald

Don’t mind me crying mid video, it was just a little quick therapeutic meltdown🤪🫣🫶 #morningroutine #dailyvlog #sahm #sahmlife #momof5 #momsoftiktok #youngmom #morning #morninginmylife #dayinmylife #busylife #momlife #twinmom #relateable #vlog #crying

♬ original sound – Taelyn MacDonald

Během jediného rána zvládne víc věcí, než většina lidí za celý den

Pod videem se objevilo mnoho komentářů. Lidé obdivují, kolik toho dokáže zvládnout za jediné ráno. „Obdivuji ji, ráno toho zvládla víc než já za celý den,“ napsal jeden uživatel. „Odvádíte fantastickou práci. Jsi úžasná máma.“ „A přesto někdo řekne: Ty jen sedíš doma s dětmi.“ Podobných komentářů se pod příspěvkem objevilo mnoho.

Matky denně čelí obrovským předsudkům

Matky na mateřské dovolené nebo ženy, které zůstaly doma s rodinou, jsou velmi podceňované. Dokonce i odborníci ale dokázali, že mateřství je nejtěžší práce na světě, protože nekončí po 8 ani 12 hodinách. Trvá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jestli jste doma s dětmi a posloucháte názory okolí, že byste měly dělat více, neposlouchejte je. Jen vy víte, že děláte maximum a kolik toho během jediného dne stihnete udělat.

Zdroj: webniusy.com