David Hampl
17 prosince, 2021
,

Zpráva o těhotenství bývá spojována s radostnou novinkou, kterou si každý pár střeží jako tajemství až tak do třetího měsíce. Právě v prvních třech měsících si vývoj dítěte prochází nejdůležitějšími fázemi vývoje, které ukážou, jestli se dítě opravdu narodí. Když úspěšně překoná třetí měsíc, je velmi pravděpodobné, že se dítě narodí. Bohužel se občas stanou věci, díky kterým může žena potratit i po třetím měsíci, anebo existuje nízká pravděpodobnost, že se dítě narodí mrtvé. A právě zde začíná příběh matky, které se narodil mrtvý syn.

https://viralnova.com/

Mrtvý syn

Tato matka byla již v devátém měsíci těhotenství, všechno bylo tak, jak mělo být. Radostné narození miminka očekávala rodina, přátelé i známí. Pouhých pár dní před porodem se ale celá tato situace změnila v horor. Matce bylo divné, že se syn v břiše nehýbe tak, jak to dělával doposud. Bylo jí to divné a celá situace jí znervózňovala. Pro jistotu se rozhodla navštívit lékaře a o svůj nepříjemný pocit se s ním podělit. Po tom, co lékař maminku i s miminkem vyšetřil se zachmuřil a musel sdělit šťastnému páru v očekávání, že jejich syn v děloze matky zemřel. Bylo tedy nutné vyvolat porod a dostat z těla matky mrtvé tělíčko novorozence. Na syna čekal doma celý připravený pokojíček s krásným nábytkem a mnoha hračkami, které nikdy nespatřil.

https://viralnova.com/

Prodej postýlky

Několik let se matka dívala na připravený pokoj pro dítě, které se narodilo mrtvé. Byla to pro ni obrovská rána, která ji opravdu poznamenala na celý život. Věcí se nedokázala zbavit, a to asi právě proto, že se pro matku jednalo o velmi významné předměty, ty jediné, které ji se synem spojovaly. Po několika letech však ale sebrala odvahu a rozhodla se věci rozprodat na blešáku. Oblečení prodala poměrně bez problému, i hračky zvládla poměrně dobře, ale pak se objevil muž, který chtěl koupit dětskou postýlku.

https://viralnova.com/

Právě k této dětské postýlce si žena vytvořila poměrně silné pouto a snažila se muži vysvětlit, že mu tu postýlku neprodá. Muž se snažil, přemlouval, a nakonec žena svolila. Bylo to pro ženu velmi těžké, postýlku oplakala, ale dokázala se jí zbavit. Pak se objevila žena tohoto kupce, která se s ženou zapovídala a zjistila, proč tyto věci prodává. Matka jí povyprávěla i o kupci s postýlkou. Když se žena vrátila domů, zjistila, že tím kupcem byl její manžel. Převyprávěla mu celý příběh matky a společně se rozhodli postýlku vrátit. Oba pochopili, jak je pro ni postýlka důležitým atributem. Muž byl tesařem, a rozhodl se, že ženě vrátí postýlku v takovém stavu, aby pro ní byla smysluplná a dále plnila úkol vzpomínky na syna. A tak z dětské postýlky vyrobil křeslo, které odvezl matce zpět.

https://youtu.be/muj6wJ2eXIw
Sdílejte článek