Matka opilého řidiče dostala u soudu velkou lekci!

V soudní síni nikdy není právě povznášející nálada. U jednoho řízení bylo cítit napětí ve vzduchu. Amanda Kosal čekala na verdikt soudkyně. Žena řídila opilá a při nehodě zabila Jerome Zirkera (31) a jeho snoubenka Brittany Joshson (31) byla vážně zraněna.

https://shareably.net/

Obvykle s nimi jezdilo i jejich 5 dětí, ale v ten den byly naštěstí všechny děti u babičky. U soudu nastala nečekaná situace.

https://shareably.net/

Čekání na verdikt někoho pobavilo

Soudní řízení nebylo pro obviněnou ženu jednoduché. Bohužel někomu v místnosti přišla tato situace velmi vtipná. Seděl tam muž, který se usmíval. Soudkyně Qiana Lillard byla velmi pobouřena a okamžitě muže vykázala z místnosti.

Čtěte také: Malý chlapec zachránil sestru z hořícího domu

https://shareably.net/

Amandina matka měla na tváři také úsměv, i když její dcera měla být poslána na několik let do vězení.

https://shareably.net/

„Můžete jít taky,“ řekla soudkyně Donně Kosalové. „Když nevíte, jak se chovat, můžete jít do vězení.“ Ve vteřině ženu vykázala ze soudní síně a chtěla pokračovat v soudním jednání.

https://shareably.net/

Donna ale začala křičet a udělala scénu. Tím narušila řízení. V tu chvíli toho už měla soudkyně Lillardová doopravdy dost. Povolala proto ženu zpět do soudní síně a udělila jí lekci.

https://shareably.net/

Matka i dcera skončily ve vězení

Donna Kosalová vstoupila zpět do soudní sítě a vyslechla si vlastní verdikt. Soudkyně jí nechala vzít do vazby za pohrdání soudem a uložila jí strávit 93 dní ve vězení. Soudkyně nemohla uvěřit drzosti, kterou předvedla matka obžalované ženy. Někdo ztratil svého manžela, otce a blízkého člověka. A ona seděla v soudní síni a smála se!

https://shareably.net/

Amanda nakonec dostala trest 3 až 15 let vězení. Amandě o smíchu naštěstí nebylo, a proto dostala spravedlivý trest jen na čin, který spáchala v opilosti. Zabila otce od 5 dětí a manžela ženy, která na všechno nyní bude sama. Roky ve vězení ji možná naučí, že řídit vůz pod vlivem alkoholu není nikdy dobrý nápad a může to zničit život mnoha lidem.

https://shareably.net/

Zdroj: shareably.net