Matka prodává postel mrtvého syna a kupec ji přivede k slzám!

Těhotenství je pro většinu žen nejšťastnějším obdobím v jejich životě. Pocit, který žádný muž nedokáže pochopit. Bohužel ne každé těhotenství se dočká úspěšného konce, na kterém má novopečená matka v náručí živé a zdravé dítě. Potrat je strašnou záležitostí bez ohledu na to, v jaké fázi těhotenství přijde. Porodit vyvinuté, ale mrtvé dítě je něco, čím by si neměla projít žádná matka. Bohužel se to někdy stává.

https://sv.stories.newsner.com/

Tragédie v rodině

Valerie Watts žije v Cokato v americké Minnesotě. Žena již byla v devátém měsíci těhotenství a na příchod malého synka měla vše připravené do nejmenších detailů. Do porodu zbývalo ještě pár dnů, ale najednou cítila, že něco není v pořádku. Dítě se nehýbalo stejně jako dřív. Ukázalo se, že malý Noah zemřel jen pár dnů předtím, než se měl narodit. Valerie i zbytek rodiny byl zdrcen. Více jak rok se nedokázala zbavit jediné věci, kterou měla pro dítě připravené. Musela se ale posunout dál.

https://sv.stories.newsner.com/

Velké rozhodnutí

V květnu 2014 se rozhodla Valerie navštívit bleší trh a prodat některé z dětských věcí, které jí připomínali zesnulého syna. Do domu přišel muž jménem Gerald, kterému se velmi líbila dětská postýlka. Valerie ji původně prodat nechtěla, ale muž ji nakonec přemluvil a Valerie mu ji prodala. Muž netušil, jak důležitá je postýlka pro ženu, která ztratila svého syna těsně před jeho narozením. Jednoduše si myslel, že žena prodává věci po dětech, ze kterých již vyrostli.

Čtěte také: Muž zastavil, aby zachránil malé kotě. Čekalo ho velké překvapení!

https://sv.stories.newsner.com/

Jeho žena si ale u domu chvíli povídala s Valerií a zjistila, proč všechno prodává. Když naložili postýlku do auta a jeli domů, všechno manželovi řekla. Společně se rozhodli, že jim musí postýlku vrátit, ale rozhodně ne v této podobě. Po týdnu se vrátili k Valerii s velkým dárkem. Gerald se rozhodl postýlku přestavět na krásné křeslo, které v domě získalo čestné místo. Valerie byla v slzách a je velmi ráda, že má krásnou vzpomínku na syna.

https://sv.stories.newsner.com/

Zdroj: sv.stories.newsner.com