Matka se ho vzdala, ale ujala se ho zdravotní sestra: takhle dnes vypadá bojovník po 18 letech

Braden West je inspirujícím příkladem toho, že lidé, kteří se narodili s vážným onemocněním nebo postižením, mohou vést pozoruhodný život. Přestože mu lékaři dávali minimální šance, Braden pochází z Kentucky a statečně se postavil své atypické diagnóze – Pfeifferovu syndromu. Jeho příběh dokazuje, že když ve vás někdo věří, je možné všechno!

Když Braden West přišel na svět, vypadalo to bezútěšně. Trpěl vzácným onemocněním, které způsobovalo deformaci jeho kostry a ztěžovalo mu dýchání. Obavy jeho matky potvrdili i lékaři, kteří nepředpokládali, že by její syn mohl mimo dělohu přežít déle než 18 měsíců; díky odvaze a odhodlání se však vzepřel očekávání!

Braden, kterému bylo jen několik měsíců a narodil se do nejisté budoucnosti, byl brzy umístěn do hospice, kde mu lékaři dávali nejasné prognózy ohledně jeho šancí na přežití. Jedna zdravotní sestra však nedovolila, aby se tyto předpovědi staly koncem Bradenova příběhu – Linn Michele Eddingová. Jako paprsek naděje mezi lékařským pesimismem a obavami neúnavně pracovala v hospici, aby mu poskytla nejen ošetřovatelskou péči, ale také bezmeznou lásku.

facebook.com