Matka tajně natáčela svou chůvu s dcerou. Co se dozvěděla?

Každý rodič vkládá do své chůvy velkou důvěru a očekávání. Výběr je vždy velmi náročný, protože všichni dobří rodiče chtějí mít jistotu, že se jejich malému dítěti nic nestane. Nikdo ale netuší, co se děje ve chvílích, kdy je chůva s dítětem sama bez rodičů. To může být velmi stresující a mnoho z nich se proto rozhoduje, že budou chůvu tajně natáčet. Někdy to může přinést velmi nečekané výsledky.

Tajné natáčení chůvy

Delaney Wilson je 18letá chůva, která pečuje o jednu malou slečnu. Maminka této holčička nenastražila nikam kameru. Své chůvě věřila, že dělá svou práci dobře a dívka ji měla velmi ráda. Jednoho dne procházela chodbou a zaslechla zvláštní zvuky. Rozhodla se, že si připraví telefon se zapnutou kamerou a tajně natočí, co se děje v jejich obývacím pokoji. Nikdo nemohl uvěřit tomu, co viděli a slyšeli. Tato mladá chůva má totiž talent, o kterém nikdo nevěděl!

Překvapivý talent

Ukázalo se, že Delaney zná snad všechny písničky z pohádek od společnosti Disney. A navíc má naprosto andělský hlas. Zatímco chůva zpívala písničky, ona i holčička si hrály s panenkami a česaly jim vlasy. Matka, která to natočila, přitom zná skutečný talent této mladé chůvy. Neustále ji vybízí, aby ukázala talent více na internetu, ale dívka to udělat nechce. Prý se jí nelíbí, jak na videu vypadá. Je to ovšem velká škoda, protože má nadpozemský hlas.

Čtěte také: Anička Slováčková natočila dojemný vzkaz pro své fanoušky!

Virální příspěvek na sociálních sítích

@nickiunplugged

@delaneyreneemusic so happy you’re in our world 🧜‍♀️ #disney #singer #mom #babysitter #thevoice

♬ original sound – Nicki Marie

Video se objevilo na sociální síti TikTok. Během chvilky se z něj stal naprostý hit. Vidělo ho 3,3 milionu lidí a komentář napsalo více než 100 tisíc uživatelů této sociální sítě. Kdyby Delaney začala přidávat videa se zpěvem na TikTok nebo jiné sociální sítě, mohla by se z ní stát senzace, která udělá díru do hudebního průmyslu. Musíme jen počkat na to, jestli se k tomu kroku odhodlá a rozhodne se sdílet svůj obrovský talent se zbytkem světa. Co na mladou chůvu říkáte?

Zdroj: webniusy.com