Matka vyfotila dceru vedle stromu. Když viděla fotku zblízka, dostala šok!

Nedávno se na sociálních sítích objevila velmi nevinná fotka. V Auburnu v Alabamě vyfotografovala matka svou dceru předtím, než šla pózovat pro školní fotky. Brooke Mills chtěla fotku na památku, a proto se nechala vyfotit svou matkou Shane Joy Mills. Na první pohled na snímku nebylo nic zvláštního. Mladá dívka stojí vedle stromu. Na druhý pohled je fotka velmi děsivá.

Památka na návrat do školy

Fotografie vznikla na počátku školního roku, když se Brooke vracela zpět do školy. Návrat do školy je výjimečný nejen pro děti, ale také pro rodiče. Rodiče vidí své děti růst, dospívat a přebírat zodpovědnost více a více každým rokem. Z tohoto důvodu si mnoho rodičů pořizuje fotky na začátku nebo na konci školního roku, aby si mohli své děti v budoucnosti připomenout.

https://es.newsner.com/

Jde o jedinečný způsob, jak si může každý rodič připomenout růst a úspěchy dětí. V následujících letech se můžete ohlédnout zpět, podívat se na krásné fotografie a vzpomínat na den, kdy byly děti plné vzrušení a očekávání nad nadcházejícím školním rokem. Zároveň si jistě vzpomenete i na mnoho dalších momentů z konkrétního školního roku, u kterých se zasmějete.

Čtěte také: Tragická ztráta v IKEM: Náhlý odchod významného radiologa MUDr. Jiřího Novotného, Ph.D.

Pohled na fotku byl děsivý pro matku i dceru!

Roztomilá fotka Brooke nevypadala vůbec podivně. Jakmile se ale matka podívala blíž na snímek, uviděla něco děsivého. Její dcera tam totiž nebyla sama. Jakmile uviděla fotku, řekla své dceři: „Brooke, běž pryč od stromu.“ Řekla to sice klidně, ale její obličej musel dívce prozradit, že je její matka vyděšená k smrti.

https://es.newsner.com/

Na stromě se totiž nacházela krajta, která byla dokonale maskovaná kůrou stromu. Had byl poměrně velký, ale přesto nebyl na první pohled vůbec vidět. Fotku na sociálních sítích již viděli tisíce lidí. Brooke tedy může být ráda, že je díky této nevinné fotce známá. A také je jistě ráda, že byl had nakrmený a zůstal v klidu na svém stromě.

Zdroj: es.newsner.com