Matka zachytila na kameru ​​4 děti, které sobě navzájem vyznávají lásku – je to nejroztomilejší video, které tento měsíc uvidíte

Většina z nás si asi neumí představit, jaké to je zjistit, že čekáte čtyřčata. Celou dobu těhotenství se strachujete, jestli je v pořádku donosíte, a ve skrytu duše se jistě obáváte i samotného porodu, který může být rizikový jak pro děti, tak i pro vás.

Čtyřčátka přicházejí na svět

V obdobné situaci se ocitl kanadský manželský pár Tim a Bethani Webb z města Alberta, který s napětím očekával příchod svých čtyř potomků na svět. Vše šlo naštěstí překvapivě hladce a v květnu 2016 se rodičům narodily čtyři krásné a zdravé holčičky, které dostaly jména

  • Mikaela
  • Abigail
  • Grace, a
  • Emily.

Je to zvláštní pocit, když jste tak dlouho sami a najednou, jako mávnutím kouzelného proutku, máte doma tak početnou rodinu, která má před sebou celý život k budování vzájemných vztahů a úzkých vazeb.

Čtěte také: Dlouho jsem trpěla bolestmi zad. Pak mě zachránili tyto 3 jednoduché cviky, které zvládne každý

Sourozenci a jejich vzájemné vztahy

Pokud jde o vztahy mezi sourozenci, obvykle to bývá tak, že se sice poměrně často hádají a přou i o sebemenší maličkosti a rádi soutěží i o pozornost rodičů a dalších blízkých příbuzných, ale přesto je znát, že se mají rádi a nedají na sebe dopustit. Přece jen, když s někým vyrůstáte, máte k němu blízko a znáte ho téměř jako sebe sama.

V pozdějším věku si většina z nás uvědomí, že bratr nebo sestra jsou jako ti nejdůvěrnější kamarádi, kteří jsou vždy na naší straně, i když máme pocit, že stojíme sami proti celému světu.

Videonahrávka jako rodinný podklad

Tim a Bethani o své holčičky s láskou pečovali a pozorovali, jak se k sobě navzájem chovají. Jednou, to jim byl asi rok, je Bethani natáčela při hře a náhodou zachytila něco, co jí velice dojalo a co způsobilo, že tuto nahrávku bude opatrovat do konce života. Dcerky zvedaly ručičky, vydávaly radostné zvuky a navzájem se objímaly a poplácávaly se po zádech. Několikrát se vystřídaly a bylo vidět, že mají ze společnosti sestřiček opravdu velkou radost a že se mají moc rády. Leccos to napovídá také o výchově a rodinném prostředí, protože je zřejmé, že láskyplné objetí je běžnou součástí jejich života a že i jejich rodiče mají pěkný vztah a je pro ně přirozené projevovat si náklonnost.  

Je velká šance, že z takto spontánních a šťastných dětí vyrostou laskaví a emocionálně vyrovnaní dospělí, kteří si mezi sebou zachovají svůj výjimečný vztah, a ještě ho utuží.