David Hampl
29 června, 2019

Pracovně zaneprázdnění rodiče někdy musejí svěřit své dítě do školky či do jeslí nebo si najmou na hlídání chůvu. Vybrat toho pravého člověka, kterému svěří zodpovědnost, je někdy opravdu složité. Pojďme se podívat na pár, jež měl v tomto ohledu opravdu velké štěstí a vybral si chůvu, která byla ochotna pro jejich malého syna nasadit i život.

Rodina si vybrala tu správnou chůvu

Bill a Courtney se jako mnozí pracovně vytížení rodiče rozhodli, že zaměstnají chůvu na hlídání svého dvouletého syna Foxe. Když si vybrali Caroline, ani nevěděli, jaké štěstí mají, že tak učinili. V březnu roku 2017 jela chůva jako obvykle s kočárkem na procházku. Před silnicí se rozhlédla na obě strany. Když nic nejelo, pokračovala v procházce. Z čista jasna se ale objevilo auto, které jelo příliš rychle, ignorovalo značku „stop“ a řítilo s přímo na dvojici. Rodiče malého Foxe mohou děkovat, že ho svěřili právě Caroline, která se zachovala ohromným způsobem.

Chůva zachránila svému malému svěřenci život

Caroline v rychlosti, kterou se blížil automobil k ní a k malému Foxovi, neměla čas váhat ani vteřinu. Bez přemýšlení si sama stoupla mezi kočárek a jedoucí se vůz a snažila se svým tělem co nejvíce utlumit náraz. Miminko bylo vyděšené, ale vyvázlo bez zranění. Do Caroline auto narazilo, odhodilo ji několik metrů a rozdrtilo jí ruce. Z nehody si odnesla:

  • Dva týdny v nemocnici
  • Další dva měsíce na rehabilitaci
  • Trvalé následky v podobě slabších rukou, které nikdy již nezískají plnou sílu

Bill a Courtney, rodiče malého Foxe, budou své chůvě nadosmrti vděční, že pro záchranu jejich syna riskovala svůj život. Nebýt jí, nemusel by Fox nehodu přežít. Caroline se tak stala trvalým členem rodiny. Co říkáte vy na hrdinství této mladé ženy a její bezmyšlenkovité ochoty se obětovat pro svěřené dítě?

Sdílejte článek