Milostný život se těmto třem znamením v nadcházejícím měsíci obrátí vzhůru nohama

Venuše se bude nacházet v době od 7. května do 5. června letošního roku ve hvězdné mapě v souhvězdí Raka, což přinese velké změny některým znamením v emocionální rovině. Venuše je totiž planeta, která se považuje za oběžnici lásky, smyslnosti a krásy. Značí také harmonii, ale též smyslnost a vášnivou touhu, a v tomto období se přesunuje ze souhvězdí Blíženců do Raka, kde setrvá do začátku června. Kterých znamení se tato konstelace nejvíce dotkne?

shutterstock.com

Rakům se upevní vztahy

Když Venuše vstupuje do souhvězdí Raka, přináší to všem jedincům tohoto znamení emocionální jistotu a stabilitu ve vztahu. Raci se cítí v tomto období mnohem lépe, více si důvěřují a vyjadřují svou smyslnost navenek. Jsou jako magnet, který k nim přitahuje partnera nebo partnerku. Vztahy Raků dosáhnou vrcholu, budou si v páru velmi blízcí a svou přízeň ještě prohloubí. Pro svobodné Raky existuje velká naděje, že právě potkají spřízněnou duši. Šanci mají i rozhádané páry, protože Raci se pokusí situaci řešit, což je vzájemně velmi přiblíží.

shutterstock.com

Vodnáře překvapí intenzivní pocity

Co čeká Vodnáře v tomto emocionálně vypjatém období, které slibuje lásku a upřímné city? Překvapivě i klidní Vodnáři mohou zažít v této době intenzivní smršť pocitů, nahrávat jim budou různá setkání, kde mohou narazit na protějšek, který je nadmíru osloví. Osudových setkání nebude málo, navíc Vodnáři nemají potíž se rychle zamilovat a klidně za pár dnů zasnoubit či dokonce vzít. Vodnáři ve vztahu naopak mají možnost dát své pošramocené partnerství do pořádku, stačí začít mluvit otevřeně a upřímně. Dobrou radou pro zklidnění je pak trávení času v náručí své lásky v pohodlí domova.

Čtěte také: Sovu uvězněnou v hromadě smradlavého hnoje zachrání všímavý muž.

shutterstock.com

Štíry ovládnou milostné touhy

Venuše bude mít nebývalý vliv v nadcházejícím měsíci také na Štíry, kteří propadnou milostným touhám a jejich láska dojde upřímného prohloubení, vzájemný vztah doslova vykvete. Už žádné problémy nebo každodenní starosti, ale jen hluboká láska a milování. Sblížení bude očividné i pro okolí, vynikne také péče a obětavost vůči milovanému protějšku. Ani svobodní Štíři se nemusí bát, čeká je několik příležitostí, kde mohou zažít lásku na první pohled.