Miss Czech Republic Adéla Štroffeková: V dnešní době je moc mužů zženštilých. Chybí jim mužnost!

Adéla Štroffeková, nová držitelka titulu Miss Czech Republic 2024, sdílí své dojmy a postřehy po vítězství v této prestižní soutěži. Kromě nadšení nad splněným snem reprezentovat Českou republiku na Miss World, Adéla otevřeně hovoří o svých představách ideálního mužského partnera. Jako zkušená účastnice mezinárodních soutěží krásy má jasnou představu o tom, jaké vlastnosti a charakteristiky by měl muž dnes oplývat, aby si získal její přízeň.

Splněný sen stát se Miss Czech Republic

Když Adéla Štroffeková slyšela své jméno vyhlašované jako vítězku Miss Czech Republic 2024, zažívala pocity, které jen tak nezapomene. Šok, dojetí a nepředstavitelné štěstí se v ní mísily v jediném okamžiku. Konečně se jí splnil sen reprezentovat Českou republiku na prestižní soutěži Miss World, o kterém tajně snila. Adéla ocenila především podporu svého přítele, který ji po celou dobu soutěže bezvýhradně podporoval a sdílel s ní její nadšení.

Zkušenosti z předchozích mezinárodních soutěží

Adéla již má za sebou dvě účasti na světových soutěžích krásy – Miss Tourism v Číně a Miss Earth, která kvůli covidovým opatřením probíhala online. Tyto zkušenosti vnímá jako obrovskou výhodu pro nadcházející Miss World. Zejména z Číny si odnáší zážitky náročného tempa a téměř nespavosti, které ji připraví na vysoké nároky světové soutěže.

Volný čas a koníčky

Ačkoliv je Adéla v současnosti plně zaměřena na přípravu na Miss World, snaží se najít si čas na své oblíbené aktivity. Nejraději tráví volné chvíle sportem a cvičením, což jí pomáhá udržovat dokonalou postavu. Dříve pracovala jako fitness trenérka a doufá, že se k této činnosti bude moci alespoň částečně vrátit. Kromě sportu miluje cestování a objevování nových destinací se svým přítelem. Zálibu nachází také v módě, make-upu a tvorbě obsahu pro sociální sítě.

View this post on Instagram

A post shared by MISS WORLD CZECH REP.👑 (@adela_stroffekova)

Genetická výbava versus tvrdá dřina

Adéla má sice do jisté míry genetické předpoklady pro štíhlou postavu, ale zdůrazňuje, že její současná fyzická podoba je výsledkem tvrdé dřiny ve fitness centru a pečlivého stravování. Uvědomuje si, že pro dosažení ideální postavy je třeba vynaložit značné úsilí a vytrvalost.

Představa ideálního mužského partnera

Při hodnocení mužských kvalit Adéla Štroffeková vychází ze svých osobních zkušeností a pozorování. Zdůrazňuje, že v dnešní době je mnoho mužů příliš zženštilých a ženská energie v nich převažuje. Ideální partner by měl být opravdovým mužem, upřímný, s dobrým smyslem pro humor a charismatem. Věrnost a jiskra ve vztahu jsou pro ni také klíčové.

Zdroj: iDNES.cz