Mladá dívka koupila starý přívěs a udělala z něj svůj domov

Mnoho dětí se chce během puberty odstěhovat od rodičů a získat trochu volnosti. Lauren Nelson je 11letá dívka, která měla velké plány a chtěla mít svůj prostor. Nešlo jen o renovaci ložnice. Tato mladá dívka se rozhodla, že se přímo odstěhuje z domu svých rodičů. Kvůli tomu si pořídila starý přívěs, který potřeboval hodně lásky. A také byl velmi levný.

Dobrý nápad má obrovskou hodnotu

Obytný vůz stál jen 400 dolarů a bylo na něm hodně práce. To Lauren vůbec nevadilo. Měla na účtu našetřenou tuto částku, takže ji nabídla prodejci. A ten ji přijal. Měla obrovskou vizi, kreativitu a nápad, jak ze starého obytného přívěsu udělat nádherný pokoj, který bude jen její. Do renovace investovala pouhých 400 dolarů, které dala za nábytek a dekorace. To je velmi nízká částka za to, že má svůj prostor, nemusí žít přímo s rodiči. Nakonec to byl dobrý nápad pro celou rodinu.

homehacks.co

Dívka chtěla mít místo jen pro sebe

Lauren se naučila, jak pracovat s penězi a jak si zařídit vlastní prostor. A to je jí pouhých 11 let! Radost mají také její rodiče. Nejen, že se naučila něco velmi důležitého pro dospělý život, ale také mají více místa uvnitř domu. Pro dívku bylo velmi důležité získat něco, co bude jen její a naspořila si peníze, aby toho dosáhla. Výsledek je skvělý a Lauren získala vše, po čem toužila. Navíc všem dokázala, že to můžete zvládnout i za velmi nízkou cenu.

Čtěte také: Jak vyčistit filtr pračky, aby stále fungovala jako nová?

Investice nebyla velká a výsledek je úžasný

Uvnitř se nachází postel, skříně s úložným prostorem, obývací pokoj i kuchyně. A nechybí také malý stolek, u kterého se může dívka najíst nebo si dělat domácí úkoly. Lauren je nyní velkou inspirací pro mnoho mladých i starších lidí, kteří mají sen žít velmi skromně v obytném přívěsu. Stačí, když si našetříte trochu peněz, využijete svou kreativitu a jdete si za svými sny. Tato mladá dáma dokazuje, že toho můžete dosáhnout. Musíte se jen pořádně snažit.

Zdroj: homehacks.co