Mladá krasobruslařka dobývá svět, její ztvárnění „Hallelujah“ je dechberoucí!

V jejím věku si děti hrají s hračkami a chodí do školy, učí se základním dovednostem. Ona od svých 10 let vystupuje na stadionech s desítkami tisíc návštěvníků. Rozsvítí světlo, zamává a začne dechberoucí jízdu, která je oceněna nejvyšším počtem bodů, to byla její jízda na píseň „Hallelujah“ v roce 2020 v jejích 11 letech. Veronica Zhilina je vycházející hvězdou ve sportu, který má v Rusku dlouholetou tradici a ruští krasobruslaři a krasobruslařky patří mezi nejúspěšnější na světě.

www.facebook.com

Hvězdou ledu roku 2020

Poprvé na sebe výrazněji upozornila v pouhých 11 letech, kdy se zúčastnila ruského mistrovství v krasobruslení, kde její jízda na písničku „Hallelujah“ uhranula publikum i rozhodčí. Od té doby sbírá jeden úspěch za druhým. Veronica Zhilina se narodila 15. května 2008 a pochází ze Severdvinsk, evropské části Ruska. Dnes ve svých 13 letech tvrdě trénuje mezi dospělými a umisťuje se na předních příčkách. Bude příští královnou ledu? Uspěje na příštích olympijských hrách?

www.facebook.com

Nespočet tvrdých tréninků a profesionální vedení

Jak upozorňují odborníci, nestačí pouze talent. U krasobruslení jde o mnohahodinové každodenní a velmi tvrdé tréninky, při kterých je nutné profesionální vedení, ale také velká rodičovská podpora. Veronica má oboje, navíc její talent je neskutečný a motivace být nejlepší obrovská. Podle milovníků krasobruslení vzdoruje gravitaci a při jízdách doslova levituje, její akrobatické ztvárnění prvků je překrásné. Nadto její mládí vnáší do jízd sílu magie a nevinnosti, právě jako při známé melodii, na kterou tančila na ledě před ztichlým a potemnělým stadionem, kde zářila jako hvězda.

Čtěte také: Smrt talentovaného herce Dano Heribana: Co skrývalo jeho poslední okamžiky?

www.facebook.com

Pod dohledem Jevgenije Pljuščenka

Diváci si mohli vychutnat každý moment jejího ladného představení, kde prokázala ve svém věku nebývalý talent a eleganci pohybů, kromě toho nadání také na gymnastiku a akrobacii. Dnes trénuje pod dohledem Jevgenije Pljuščenka, dvojnásobného držitele zlatých medailí z olympijských her. Bude Veronica hvězdou ledové plochy na příštích olympijských hrách a dostihne svého učitele? Nechme se překvapit!