Mladá maminka (23) má již 11 dětí a chtějí s manželem další

Pro hodně rodičů je péče o jedno nebo dvě děti velmi náročná. Dokážete si představit, že byste měli doma 11 dětí? Christina Ozturk je 23letá maminka, která má doma hodně miminek.

newsitamea.gr

Tato mladá žena říká, že nemůže být šťastnější. S partnerem přitom chtějí desítky dalších dětí. Mladá maminka si mateřství užívá. Jak je možné, že má ve svém věku tolik dětí?

newsitamea.gr

První dítě v 17 letech

Christina měla první dítě jménem Victorie v pouhých 17 letech. Tehdy byla svobodná matka, dokud nepoznala svého manžela. Ten se do ní zamiloval na první pohled, požádal ji o ruku a rozhodli se, že budou mít hodně dětí. V té době možná sama netušila, že bude mít brzy doma 11 dětí. Číslo je to vysoké, ale manželé chtějí mnohem více dětí. Zatím není jasné, na jakém čísle se zastaví.

Čtěte také: Zvětšení rtů se nepovedlo, jak mělo

Jak je možné, že má zamilovaný pár tolik dětí?

Většina dětí je ve stejném věku, protože se narodily ve stejné době. To samozřejmě není možné, když nemáte k dispozici náhradní matky. A právě náhradní mateřství se Christina a její manžel rozhodli využít. Díky tomu mají tolik dětí.

newsitamea.gr

V každém případě je biologickou matkou všech dětí, i když je sama neporodila. Na všechny děti pravděpodobně budou potřebovat celou vesnici, jestli takto budou pokračovat.

Typický den v rodině s 11 dětmi

Manželé mají jasně rozdělené role. Manžel se stará o přísun financí a o to, aby byli všichni spokojení. Christina se stará o rodinu. S dětmi chodí pravidelně na procházky, sledují filmy a hrají deskové hry. O víkendech si všichni společně užívají rodinný čas a společné jídlo. Její běžný den vypadá podobně jako u jiných matek, ale pečuje přitom o hodně dětí.

newsitamea.gr

Bez chůvy ani ránu

Christina má také hodně pomoci, aby se mohla starat kvalitně o všechny děti. Manželé zaměstnávají hned několik chův a pomocníků. Jedině tak mohou dát dětem péči, kterou potřebují a šťastné rodiče. Christina i její manžel jsou velmi šťastní, že mají takto velkou rodinu a mají v plánu ji do budoucna ještě zvětšit. Konečné číslo není jisté, ale s ním se bude jistě zvyšovat také počet chův a pomocníků.

Zdroj: newsitamea.gr