Mladá maminka vzala syna na ples jako svůj doprovod

Maturitní ples je velmi důležitým milníkem v životě každého studenta. Vybrat si doprovod není vždy jednoduché, ale Melissa McCabe z Merseyside ve Velké Británii měla jasno. Na maturitní ples vzala svého malého syna, protože se stala matkou velmi brzy. Její rande mělo velkou radost, že může být s maminkou v její velký den a společně byli na parketu nepřehlédnutelní.

https://parentingisnteasy.co/

Matkou již v 15 letech

Melisse bylo pouhých 15 let, když porodila svého syna Arthura. Smutné je, že od začátku věděla, že z ní bude svobodná matka a samoživitelka. Otec dítěte se nechtěl o dítě starat a velmi krátce během těhotenství ji opustil. Rodina mladé maminky měla s dítětem také problém a rozhodli se, že Melissu nebudou podporovat. Naštěstí se k ní zády neotočila celá rodina. Melissa si myslela, že když si nechá dítě ve svém věku, nebude schopná dokončit střední školu a jít na vysokou školu.

Díky bratrovi a švagrové mohla dokončit školu

Melissin bratr a jeho manželka se rozhodli, že nenechají mladou maminku na holičkách. Hodně ji podporovali a hlídali Arthura, aby se mohla učit. „Bylo to těžké, ale podařilo se mi projít zkouškami. Můj bratr a švagrová ho měli večer před mými zkouškami, abych je mohla zopakovat. Nevedla bych si tak dobře, kdybych neměla jejich podporu,“ řekla Melissa. Nakonec se jí podařilo úspěšně dokončit střední školu a mohla jít na svůj maturitní ples.

Čtěte také: Po mamografu přišla rána. Žena poznala, že je to rakovina

https://parentingisnteasy.co/

Na maturitní ples si vzala jedinečné rande

Večer, kdy se konal ples, nemohla Melissa najít chůvu pro Arthura. Proto se rozhodla, že si na ples vezme nejdůležitějšího muže svého života. Oblékla ho do malého obleku, sebe do krásných šatů a vyrazili na ples.

Její příspěvek z příprav a samotného plesu se stal virálním na internetu. Všichni její spolužáci byli nadšení, i když učitelům se to příliš nelíbilo. Stejně tak na sociálních sítích sklidila jen chválu, protože společně se synem vypadaly kouzelně. A oba si ples naplno užili.

@

♬ –

Zdroj: parentingisnteasy.co