Mladá žena porodila obří miminko bez léků na bolest!

Každý porod je bolestivý a velmi náročný. Jedná se o největší a nejdůležitější chvíli v životě každé matky. První pohled na miminko je velmi zvláštní a speciální. Když lékaři viděli toto miminko, zůstali stát s otevřenými ústy. V Západním Sydney se totiž narodil chlapeček, který měl porodní váhu neuvěřitelných 6 kilogramů! A to se narodil dříve, než byl jeho porodní termín.

https://www.enimerotiko.gr/

Maminka na sebe může být pyšná

Matce tohoto malého obra je 28 let. Na svého syna je opravdu pyšná, protože se během porodu nestal žádný vážný problém. Porod byl pro rodičku bezbolestný a bez komplikací. Přitom při porodu nepoužila žádné léky na bolest, včetně epidurálu. Porod byl proto zcela přirozený. Podle matky bolí všechny porody bez ohledu na to, jestli má dítě 2 kg nebo 6 kg.

To je jistě pravda. Maminka váhu plodu neznala až do samotného porodu, takže se neobávala ničeho zvláštního. Právě její klid možná zařídil, že šel porod velmi dobře a bez komplikací, i když je váha jejího syna neobvykle vysoká. Maminka svého syna samozřejmě miluje a nepřijde jí zvláštní, že je chlapec takto velký. Má jen radost, že vše proběhlo v pořádku a je zdravý. A to je nejdůležitější!

Čtěte také: Matka (48) skončila před soudem za vraždu svých dvou dětí!

https://www.enimerotiko.gr/

Reakce ostatních maminek na sociálních sítích

Na internetu se objevilo mnoho komentářů, když se toto obří miminko dostalo na svět. Další rodiče samozřejmě blahopřáli novopečené mamince. Zároveň ji velmi obdivují, protože porodit 6kilové dítě bez epidurálu je neuvěřitelně statečné. Jedna z matek uvedla: „Toto malé dítě váží dohromady více než dvojčata.“ Jiná maminka: „Tělo ženy je úžasné! Gratuluji mamince, ale i nemocničnímu personálu, který této mamince pomohl porodit miminko.“

https://www.enimerotiko.gr/

Malá sestra se na bratra velmi těšila

Na malého chlapce již doma čekala jeho velká sestra jménem Maddison. Maminka obou dětí již teď plánuje, že její syn bude jistě velký sportovec. „Doufejme, že se z něj jednou stane fotbalista nebo veslař, obojí udělá otci velkou radost!“ řekla o novorozeném miminku. Nakonec je ale nejdůležitější, že je matka i dítě v pořádku.

Zdroj: enimerotiko.gr