Mladý muž pozval sousedku, aby s ním strávila své poslední chvilky života

Laskavost se učíme v dětství ve svém domově. Když vychováte své děti dobře, vezmou si ji s sebou i do dospělého života. Naši sousedé jsou často nejbližší lidé v našem okolí. A měli bychom se k nim chovat jako k rodině.

https://spotlightstories.co/

Jedině tak se nám bude i v panelovém nebo bytovém domě žít dobře. Podali byste jim pomocnou ruku ve chvíli, kdy ji nejvíce potřebují?

https://spotlightstories.co/

Americký herec pomohl v důležité chvíli své sousedce

Chris Salvatore žije vedle sousedky, která je na tomto světě již 89 let. V roce 2015 se přestěhoval do bytu ve West Hollywoodu. Z okna vždy viděl starší ženu, jak hledí z okna. A vždy se přátelsky pozdravili.

Čtěte také: Pošťák až v důchodu zjistil, že má téměř 1300 dětí!

https://spotlightstories.co/

Nějakou dobu žili naproti sobě, než se rozhodl s jejich zvláštním přátelstvím něco udělat. Začali se pravidelně navštěvovat poté, co Chris zjistil, že žena žije sama jen se svou kočkou.

https://spotlightstories.co/

Jeho čas bylo to nejmenší, co mohl této ženě nabídnout. Brzy se z nich stali nejlepší přátelé a stále spolu sdílí zábavné chvíle. Chris sdílel toto nepravděpodobné přátelství na sociálních sítích.

https://spotlightstories.co/

Společně slaví svátky, dívají se na videa nebo si dávají pizzu. Chris přiznal, že jeho příspěvky s jeho zajímavou přítelkyní mají na sítích větší úspěch než jeho vlastní příspěvky.

https://spotlightstories.co/

Zákeřná nemoc změnila jejich přátelství

Norma byla diagnostikována s leukémií a její náklady na léčbu rychle rostly. Chris se jí snažil pomoci a vytvořil stránku GoFundMe, která měla pomoci s účty za nemocnici, zdravotní péči a léky. Za jedinou noc získal pro svou blízkou přítelkyni přes 30 tisíc dolarů! Ukázalo se, že žena je důležitá pro mnohem více lidí, než si sama myslela.

https://spotlightstories.co/

Finanční prostředky bohužel brzy došly a Chris našel jiný způsob, jak Normě pomoci. Nastěhoval ji do svého bytu, aby nemusela platit za nájem a energie. Navíc ji poskytuje péči, kterou potřebuje.

https://spotlightstories.co/

Mnoho lidí si myslí, že má Norma štěstí. Chris ale považuje za své štěstí, že má ve své blízkosti takto úžasnou ženu. Nyní žijí společně a budou takto žít až do konce jejích dnů.

https://spotlightstories.co/

Zdroj: spotlightstories.co