Náš osud nedokážeme ovlivnit ani z malé části. Někdo je celoživotně předurčen prožívat štěstí, druzí mají předurčení horší a jejich život se v mžiku dokáže postavit vzhůru nohama. Nic s tím neuděláme. Není nic horšího než smrt svých dětí. O tom vypráví své i matka jménem Lori, která přišla o potomky.

Tragická událost

Kyle, Emma a Katie Coble jsou děti od dvou do pěti let věku. Jednou matka se svými třemi dětmi odjížděla autem domů, když velké nákladní auto narazilo ve vysoké rychlosti do auta rodiny. Na místo nehody byla ihned přivolána záchranná služba, která Lori všechny děti odvezla ve špatném stavu do nemocnice.

Chrisovi Cobleovi, Loriinu manželovi bylo řečeno, že stav manželky je kritický a bohužel děti zemřely. Lori utrpěla vážná zranění a ztratila paměť - nepamatovala si, co se přihodilo, a jak se nehoda stala. Chris, jako manžel své ženy musel svou ženu informovat o tom, že všechny tři děti podlehly zranění. Rodinné auto Cobliových naboural neopatrný řidič, který jel vysokou rychlostí a nestačil kamion ubrzdit. Řidič byl obviněn ze spáchání trestního činu usmrcení z nedbalosti. 

Manželé truchlí, ale karty se obrací

Lori i její muž tuto skutečnost velmi těžce nesli. Byli zarmoucení a propadli hluboké depresi. Oba chodili do psychologické poradny a ani náhodou si nepředstavovali, že by se karty mohly obrátit a mohlo by je potkat něco hezkého. Lori necelý rok od tragické události otěhotněla.

A co je zázračné? Lori očekávala trojčata. Vše probíhalo naprosto v pořádku a žena porodila zdravé děti. Je to k neuvěření, ale osud této mladé ženě přál. Porodila dvě holčičky a jednoho chlapce. A přesně dvě holčičky a chlapce Lori ztratila při autonehodě. Úžasný zázrak, který mladé ženě jistě všichni přejí! 

Sdílejte článek