Mluví nebo zpívají? Otec dvojčat natáčí suprová videa se svými malými dětmi!

Sourozenci mají silné pouto po celý život, často jsou si vzájemně nejlepšími přáteli a podporují se v osobním i pracovním životě nebo se radí o důležitých záležitostech. U dvojčat bývá toto pouto ještě silnější, protože od zplození spolu sdílejí úplně vše. Říká se, že dvojčata spolu umí mluvit pomocí telepatie. Je to i případ těchto batolat, která natočil jejich otec na kameru? Je to možné, posuďte sami, jak se spolu dorozumívají!

https://pl.newsner.com/

Rozmlouvání v batolecí řeči

Dvojčata Stijn a Merle už dnes chodí do školy, proto je skvělé, že jejich otec zachytil některé momenty jejich života na kameru a sdílel je s lidmi z celého světa na kanálu YouTube. Ještě dnes se tak lidé mohou pobavit jejich roztomilým žvatláním, které připomíná důležitou debatu. O čem asi hovoří? O jídle? O přebalování? Nebo snad o prvních zážitcích při hraní s hračkami? Dvojčata si mohou výtečně rozumět beze slov, batolecí žvatlání je formou vyjadřování, které je založené na napodobování rodičovské řeči. Stijn a Merle jsou očividně ve žvatlání přeborníci.

https://pl.newsner.com/

Spolupráce nebo soupeření

U dvojčat, ale také u sourozenců obecně, však nemusí vždy jít jen o vzájemnou kooperaci a pochopení. Rodiče by měli věnovat svým dětem dostatečnou pozornost, aby si byli skvělými parťáky a nevyvinulo se u nich bezbřehé soupeření. Vyhnout se nezdravému závodění by mělo být rodičovským cílem, jinak by se mohly děti od sebe odcizit. Je důležité také vychovávat každého ze sourozenců jako jedinečného se svými potřebami a cíli a nesnažit se je unifikovat a trvat na tom, aby se věnovali stejným zálibám nebo provozovali identický sport.

Čtěte také: Je tohle důkaz, že Bůh existuje? Podívejte se na tajemnou fotku

https://pl.newsner.com/

Radost ze vzájemné přítomnosti

Všechna batolata jsou krásná sama o sobě, o to více, když spolu sdílejí čas a nehledí na to, že je někdo natáčí nebo sleduje. Mohou si povídat a užívat jeden druhého, navíc se lze jen dohadovat, o čem spolu debatují, protože podle vědců si mohou dvojčata vyvinout svou vlastní řeč, pro kterou se používá název kyptofázie. Ale je krásné je pozorovat a těšit se z jejich radosti ze života. Právě ta často dospělým chybí a měli by se proto dívat na taková videa každý den!