Moderátor Hezucký a jeho manželka Nikola prožívají těžké časy. Úmrtí v blízké rodině!

Život je plný vzestupů a pádů, radostí a smutku. Bohužel, i pro známé celebrity jako je moderátor Patrik Hezucký (54) a jeho mladá manželka Nikola (27), nejsou výjimkou těžké životní zkoušky. Pět let poté, co si Patrik a Nikola řekli „ano“, se rodina Hezuckých musí vyrovnat s bolestnou ztrátou milovaného člena. Jejich příběh ukazuje, že i ti nejšťastnější lidé občas čelí neočekávaným tragédiím, a jak se s nimi vyrovnávají.

Radostný začátek

Když se Patrik Hezucký a Nikola Pastirčáková vzali v roce 2019, byl to nádherný a šťastný den v jejich životech. Nikola vzpomíná, jak ji k oltáři dovedl její milovaný otec, který ji nyní bohužel navždy opustil. Přes velký věkový rozdíl 27 let mezi Patrikem a Nikolou, jejich manželství zřejmě fungovalo skvěle. Dlouho toužili po dítěti a Nikola dokonce čtyřikrát potratila, než se konečně v prosinci 2019 narodil jejich syn Oliver.

Ztráta milovaného otce

Bohužel, radost z nového života neměla dlouhého trvání. Přesně pět let po jejich svatbě, Nikola na sociálních sítích oznámila tragickou zprávu – ztratila milovaného otce. „Dnes ráno jsi nás, milovaný tatínku, nejlepší dědečku na světě, navždy opustil,“ napsala na Instagramu Nikola s bolestí v srdci. Vyjádřila, jak moc jejího otce bude postrádat a poslala mu dojemný vzkaz do nebe.

Vzpomínky a naděje

Nikola ve svém emotivním příspěvku vylíčila, jak si přeje, aby se její otec mohl v nebi věnovat svým oblíbeným činnostem – hrát golf, dát si skvělé bryndzové halušky a pivo, a hlavně být s ní a s Oliverem. Slíbila, že převezme jeho roli v učení Olivera golfu a že doufá, že i v příštím životě bude jejím otcem. Tato hluboká láska a víra v znovushledání ukazují, jak moc pro ni její otec znamenal.

Vzpomínka na rodinného mazlíčka

Nikola ve svém příspěvku zmínila i jejich rodinného pejska Badouška, kterého bohužel ztratili minulý rok. Poprosila otce, aby na něj v nebi nezapomněl a občas mu něco „od stolu“ hodil, jako to dělával za života. Tato drobná vzpomínka ukazuje, jak byl Badoušek pro celou rodinu důležitým členem a jak Nikola doufá, že se všichni opět setkají.

Vyrovnávání

Ztráta blízkého člověka je vždy těžká zkouška. Nikola se nyní musí vyrovnat s bolestnou ztrátou svého milovaného otce. Její dojemná slova na Instagramu odhalují hluboký smutek, ale i víru, že její otec nyní v nebi našel klid a že se jednou opět setkají. Tato tragédie jistě ovlivní i celou rodinu Hezuckých, včetně malého Olivera, který přišel o svého dědečka.

Manželství Patrika a Nikoly

Manželství Patrika a Nikoly stále funguje. Jejich věkový rozdíl 27 let možná zpočátku budil kontroverze, ale zřejmě jim to spolu stále klape. Patrik a Nikola dlouho toužili po dítěti a narodil se jim syn Oliver, který nyní bude muset vyrůstat bez milovaného dědečka.

Obtíže s početím

Nikola ve svém smutném příspěvku zmínila, že s početím dítěte měli problémy a že Nikola čtyřikrát potratila, než se jim narodil Oliver. Tato informace ukazuje, jak náročná cesta to pro ně byla a jak velkou radost muselo přinést konečné narození jejich syna.

Zdroj: Blesk.cz