Muž mluvil manželce do řízení. Tu to naštvalo tolik, že udělala něco, co její partner rozhodně nečekal. K čemu došlo? To neuvěříte. Vysadila ho u silnice. Jak byly daleko od domova? Přes 100 km

Není nic výjimečného, že když někdo říká, tak má spolujezdec tendenci radit, napomínat, stejně jako kritizovat. A takto začíná i tento náš příběh. Opravdu se stal, jelikož o něm informovala také Policie na sociální síti. Vše začalo vcelku běžnou cestou manželů. Za volantem seděla žena, zatímco na sedadle spolujezdce její partner. Tomu se však styl jízdy své manželky příliš nelíbil.

Vadilo mu, že jeho manželka špatně řídí

Muž sice chvíli odolával pokušení, ale potom to nevydržel. Nejprve začal slovně radit, jak má manželka správně jet a správně řídit. Později vše vyvrcholilo v hádku a dále i v tom, že jí začal sahat do řízení. To ženu pochopitelně naštvalo. A tak hádka pokračovala. U většiny párů by situace dospěla do bodu, že by se vyměnili a řídil by partner. Nikoliv však v této situaci. Žena udělala věc, kterou nečekal ani její manžel.

Vysadila ho u silnice

Ženě přetekl pohár trpělivosti a udělala to, že ho vysadila. Pokud vás zajímá kde, tak v České republice, mezi obcí Jaroslav a Vysoké Mýto. Sama přitom pokračovala autem až domů. A to do Olomouce, kde bydlí. Nejprve si myslela, že se manžel hned ozve. K tomu ale nedošlo a tak dojela až domů.

Čtěte také: Před 26 lety tančil Patrick Swayze se svou ženou takovým způsobem, že byli všichni dojati. Tohle video vás dostane do kolen!

Telefonát přišel za několik hodin

Následně se muž ozval. Ženě do telefonu vylíčil, že neví kde je a že umírá. V tu chvíli se žena rozhodla zalarmovat policii a vše jim vyložila. Spustila se velká pátrací akce v okolí místa, kde byl z vozu vysazen. Ta sice úspěšná nebyla, ale přesto nakonec byla odvolána. To proto, že muž se záhy objevil doma v Olomouci. Nic mu nebylo a partnerku chtěl očividně jenom vystrašit.