Muž musel zavřít restauraci po smrti své ženy. Pak se stal zázrak!

Dlouhá manželství dokáží inspirovat mnoho lidí po celém světě. Každý chce mít totiž to samé. Majitelé restaurace Pinewood v okrese Henrico ve Spojených státech vytvořili místo, které bylo pro všechny hosty jako druhý domov. Nakonec se stala druhým domovem také pro tento manželský pár, který v restauraci strávil mnoho let. Všechno ale jednou musí skončit.

https://www.newsner.com/

Život vzhůru nohama

Tody Butner po 32 letech musel zavřít svou restauraci. To bylo tvrdou ranou pro malou komunitu, která se kolem nich nachází. Tody a Betty Butnerovi po více než 30 let provozovali společně restauraci. Bylo to velmi hřejivé a příjemné místo pro všechny hosty. Nezáleželo na věku. Chodili k nim mladí i staří, muži i ženy. Potom ale Betty zemřela a všechno se změnilo.

Todymu se zhroutil celý svět. Dokonce i pro komunitu a stálé hosty byla ztráta majitelky podniku obrovskou tragédií. Tody v tu chvíli věděl, že je s restaurací konec. Muž musel zaplatit pohřeb a sám nedokázal místo provozovat. Všichni zákazníci věděli, že nechtějí o restauraci přijít. Proto se rozhodli, že zahájí sbírku na její záchranu.

https://www.newsner.com/

Lidé se rozhodli, že mu pomůžou

Ve sbírce se nakonec vybralo dostatečné množství peněz, které zaplatí Todymu pohřeb jeho ženy a udrží restauraci v chodu. Tody se o tom dozvědět před mnoha zákazníky a televizními kamerami. Šlo o neuvěřitelně emotivní okamžik, protože starý muž strávil v tomto podniku mnoho let a znamenal hodně pro něj i jeho zesnulou manželku.

Příběh Todyho, Betty a iniciativy jejich hostů, nám připomíná, o čem je život. Chovej se k ostatním tak, jak bys chtěl, aby se oni chovali k tobě. Vždy za to budete bohatě odměněni. Tody se přesvědčil, že je to pravda a bude moci provozovat svou milovanou restauraci i bez své ženy. Bude to zaručeně úplně jiné, ale s pomocí rodiny i hostů to zaručeně zvládne.

https://www.newsner.com/

Zdroj: newsner.com