Muž nešel na pohřeb své tchyně a nyní toho lituje!

Vztahy v některých rodinách nejsou jednoduché. Bohužel v některých manželstvích není poměr síly vyrovnaný a jeden z partnerů je nejen dominantní, ale také agresivní. Domácí násilí je dnes častější než dříve. Mnoho žen (i mužů) se stále bojí o tomto problému mluvit. Někteří partneři vydrží celé roky v nezdravém vztahu, ale u každého pohár trpělivosti jednou přeteče.

Jediné rozhodnutí může změnit celý život

Ženě zemřela maminka a chystala se na pohřeb. Požádala svého manžela, aby šel s ní. Ten se odmítl zúčastnit pohřbu své tchyně, což se mu stalo osudným. Žena odešla na pohřeb. Když se vrátila domů, začala velká hádka. Muž svou ženu napadl, nadával jí a vyhrožoval, že jí chytne pod krkem. Žena byla zcela vyděšená a zavolala své děti na pomoc. Potom všichni odešli z domu.

Hádka a napadení ženy ve chvíli, kdy truchlila pro svou maminku, pro ní byla poslední kapka. Rozhodla se, že manžela obviní za urážku a vyhrožování. Zároveň požádala o rozvod s 58letým manželem. Manželé jsou spolu již 36 let a toto rozhodně nebyla ojedinělá událost. Byla ovšem poslední, kterou žena ještě vydržela.

https://unsplash.com/

Není to poprvé, co muž napadl svou manželku

Muž se ocitl před soudem. „Podobná situace se už stala mnohokrát. Uklidní se, až když odejde z domu,“ vypověděla žena před soudem. Dále uvedla, že se chce se svým manželem rozvést. Manžel se ohradil, že ho manželka veřejně pomlouvá a snažil se proti ní zasáhnout pomocí trestního stíhání. To bylo nakonec staženo.

Soud shledal muže vinným z vyhrožování a uložil mu trest šest měsíců podmíněně odložených na tři roku. Muž se proti soudu odvolal, takže celý proces stále není u konce. Žena ovšem dosáhla svého. Manžel souhlasil s rozvodem a odmluvil se své manželce. Ta jeho omluvu přijala, ale na rozvodu trvala. Nyní se již zbaví svého agresivního muže a bude moci začít od začátku.

Zdroj: newsitamea.gr