Muž se probudil z kómatu a požádal svou ženu znovu o ruku!

Andrew a Kristy Mackenzie společně prožili nádhernou dovolenou. Když se vraceli domů, auto srazilo jejich motorku. Oba skončili na pohotovost. Kristy neměla vážná zranění, ale její manžel zůstal dlouho v bezvědomí. Lékaři nakonec řekli rodině, že je v kómatu a neví, jestli se z něj probudí. Naštěstí se probudil, ale zároveň zapomněl na posledních 30 let svého života.

Po probuzení se cítil mnohem mladší

Jakmile se Andrew probudil po traumatické události, jeho žena prožívala noční můru. Její muž si totiž myslel, že je rok 1993! „Okamžitě mě poznal, ale okamžitě jsem věděla, že zapomněl na posledních 30 let. Byl to nejděsivější den mého života.“ Netušila, co má dělat, aby mu připomněla současnost. Bohužel ani lékaři si nebyli jistí, jestli se mu paměť vrátí.

Kristy netušila, že to pro ní nakonec bude dobrá věc. Její manžel si stále velmi miloval a nepamatoval si jejich svatbu. A proto se rozhodl, že jí požádá o ruku znovu! Kristy samozřejmě řekla ano a pár se do sebe znovu zamiloval. Andrew nakonec získal zpět vzpomínky z posledních pár let, ale svou žádost o ruku zpět nevzal.

Čtěte také: Jaromír Jágr smutní! Jeho bývalý spoluhráč Chris Simon spáchal sebevraždu!

https://www.newsitamea.gr/

Druhá svatba

Manželé se rozhodlo obnovit své sliby. Lásku oslavili společně se svými dětmi a vnoučaty. „Byl to splněný sen. Hned po nehodě, když jsem byla na jednotce intenzivní péče, jsem myslela jen na to, že se chci znovu provdat za tohoto muže. Teď vím, že mezi nás nemůže nic přijít. Naši lásku nezastavilo ani auto, které nás srazilo.“ Tomu se říká opravdová láska.

Pár se seznámil již v roce 1984, když bylo Kristy 16 let a Andrewovi bylo 19 let. Zamilovali se do sebe na první pohled. Po letech se rozhodli vzít a měli spolu také dvě dcery a dvě vnučky. Ani po autonehodě se nepřestali milovat a jeho okamžitá reakce po probuzení z kómatu byla ta, že si musí vzít svou milovanou polovičku. Takovou lásku chce zažít každý na světě!

https://www.newsitamea.gr/

Zdroj: newsitamea.gr