Muž se rozhodl oženit se ženou na vozíku. Na svatbě ho ale překvapila

Svatba je pro každou ženu velmi důležitým dnem v jejím životě. Mnoho žen se těší již od dětství, až projdou uličkou k oltáři v nádherných šatech. A tam na ně bude čekat jejich vysněný partner. Jackie Goncher (25) o tomto dni snila stejně jako jiné mladé ženy. Bohužel se zdálo, že nebude moci jít k oltáři stejně jako všechny ostatní nevěsty.

https://news-place.ru/

Zranění páteře zanechalo mladou ženu na invalidním vozíku

Jackie se zranila při plavání, když jí bylo 17 let. Od té doby byla postižená a ochrnutá od krku dolů. Lékaři jí řekli, že pravděpodobně nebude nikdy chodit. Následujících 8 let strávila životem na invalidním vozíku. Jackie byla bývalá atletka a byla zvyklá sportovat. Toto zranění pro ni znamenalo naprostou tragédii, protože již nemohla sportovat.

Nechtěla se ale vzdát a po šesti měsících od zranění se dokázala zvednout. I přesto nedokázala chodit a strávila celé roky na vozíku. Během této doby se seznámila se svým přítelem, který se potom stal jejím snoubencem a manželem. A nic z toho pro něj nebyl problém. Miluje totiž svou ženu bez ohledu na to, jestli může chodit nebo ne.

Čtěte také: Otec se již nemohl dívat na to, jak šikanují jeho nemocného syna

https://news-place.ru/

Snoubenec se do ní zamilovat bez ohledu na postižení

Milovaný muž této ženy se nebál postižení ani toho, že bude jeho žena možná do konce života na vozíku. Bezhlavě se do ní zamiloval a nakonec ji požádal o ruku. Jackie samozřejmě souhlasila, ale cesta uličkou na svatbě ji trápila. Rok před svatbou se proto rozhodla, že se naučí znovu chodit. Její snoubenec o tom vědět, ale stejně ho přemohly emoce, když viděl svou ženu kráčet uličkou.

https://news-place.ru/

Rozhodla se, že na svatbě půjde uličkou jako ostatní nevěsty

Jackie se zvedla z invalidního vozíku a prošla uličkou ke svému muži. Dokázala si nejen užít samotný obřad, ale také si zatančit první tanec jako vdaná žena. Před rokem vydržela na nohou sotva 30 minut a na svatbě dokázala být na nohou většinu z 5 hodin, které celá svatba a hostina trvaly. Je vidět, že pro lásku je možné udělat cokoli!

https://news-place.ru/

Zdroj: news-place.ru