Muž se rozhodl v den svatby překvapit svou nastávající

Je jasné, že bychom neměli válčit s tím, jak vypadáme, protože každý z nás je originál a má jiné kvality. Vzhled samotný navíc není tak důležitý jako to, jaký je člověk uvnitř. I přesto se ale mnoho z nás bojí stárnutí. Objeví se nové vrásky, svaly už nejsou tak silné a ani problémy s klouby nám na sebevědomí nepřidají. A pak je tu také nechvalně proslulé vypadávání vlasů.

Muž chtěl překvapit ostatní

Stárnutí se nikdo nevyhne. Tak jako tak je ale někdy hezké udělat malou změnu, zvlášť pokud před námi stojí důležitý den. Přesně to byl případ muže z tohoto příběhu. I on se potýkal se ztrátou vlasů a plešatěním a tím i se ztrátou sebedůvěry. Když ale nadcházel den, kdy se měl tento muž ženit, rozhodl se pro velký krok, kterým by ohromil svou rodinu a své přátelé.

https://en.newsner.com/

Muž se obrátil na Jasona Makkiho, profesionálního kadeřníka a stylistu, který sídlí v Dubaji. Jason na svém YouTube kanálu sdílí neuvěřitelné proměny jeho klientů, jimž doslova změní vizáž k nepoznání. Neváhal proto ani minutu a rozhodl se změnit vzhled i tohoto muže. Na YouTube pak napsal, že muž chtěl všechny překvapit novým účesem. Byla to výzva.

Čtěte také: Emma Smetana oslavila 36 narozeniny se svou rodinou na Bali! Odpočinek, ale i tvrdý tréning!

Kadeřník použil speciální vlákna

Po tom, co muži vlasy narovnal, učesal a vyfénoval, Jason použil speciální vlákna ve spreji, která pokryla lysá místa na mužově hlavě. Jedná se o produkt vyrobený z přírodního keratinu, který se naváže na existující vlasy a vytvoří dojem většího objemu, která jsou na pohled nerozeznatelná od opravdových vlasů. Výsledek vás naprosto ohromí. Jen těžko lze uvěřit, že se jedná o toho samého muže, který do salonu vstoupil. Jason opět odvedl naprosto parádní práci a sám věří, že ani budoucí žena muže nepozná.

https://en.newsner.com/

VIDEO NALEZNETE ZDE: https://www.youtube.com

Úžasné video si získalo téměř 15 milionů shlédnutí během pouhých pár dní, a pokud se na něj podíváte, bude vám jasné proč. Je neuvěřitelné, jakou změnu způsobí tato poměrně jednoduchá technika. Jason pod videem dokonce odkazuje na produkt, který použil, aby pomohl i dalším lidem získat zpět sebedůvěru.

Zdroj: en.newsner.com