Muž se stal otcem v 72 letech se svou 37letou manželkou

David Foster se ve věku 72 let stal pošesté octem, když jeho 37letá manželka porodila syna. Stát se otcem ve vysokém věku má podle něj své výhody, ale také nevýhody. Ve svém věku má rozhodně mnohem více trpělivosti a již ví, co je v životě důležité. Na druhou stranu ale zajisté nemá tolik energie, jako když byl mladý. Otcovství si užívá i v tomto věku.

Muž má velkou rodinu a mnoho vnoučat

David má 5 dospělých dcer, které mu již daly 7 vnoučat. Ani to ho ale nezastavilo. Tento muž miluje své děti, a proto se s manželkou rozhodli pro další. Dříve byl více arogantní a méně trpělivý, když vychovával své dcery. Takovou chybu již dnes udělat nechce. Navíc si dětství svého syna bude užívat mnohem více, protože ve svém věku již nemusí chodit do práce.

https://pixabay.com/

„Věřím, že v této fázi svého života mohu nabídnout svému synovi moudrost! Samozřejmě se těším, až mu bude 30, ale můžu mu dát skvělé lekce, a dokud budu kolem něj, budu tou nejlepší verzí sebe sama. Pokud zvážíte pro a proti, když se stanete rodičem ve stáří, myslím, že misky vah jsou nakloněny,“ říká oddaný otec.

Čtěte také: Nevěsta naskočila do letadla, aby si zatančila se svým dědou

Věkový rozdíl s manželkou ho netrápí

Mezi Davidem a jeho manželkou se celkem 35letý věkový rozdíl. Jde o jeho druhou ženu. Tohoto rozdílu si je pár samozřejmě vědom, ale rozhodně jim to nevadí. Díky tomu, že má o hodně mladší ženu, si mohl pořídit dítě i v 72 letech. Pár si užívá hodně lásky, pozornosti a malého chlapce, o kterého společně pečují. Jiní lidé to ale vidí jinak.

https://www.newsitamea.gr/

„Lidé neustále mluví o našem věkovém rozdílu a často nás ztrapňují, ale mně je to jedno. Je nám spolu moc dobře, a jestli nám něco zničí manželství, určitě to nebudou roky, co nás oddělují,“ uzavírá David situaci kolem svého manželství. Manželský pár je zatím velmi spokojený a svůj vztah i rodičovství si užívají naplno. A nezajímá je, co říkají ostatní lidé.

Zdroj: newsitamea.gr