Muž si adoptoval psa z útulku a zažil velké překvapení!

Některé příběhy jsou tak silné, že si je pamatujeme po dlouhou dobu. Ne vždy jsou pravé, ale stejně ve vás dokáží zanechat určitou stopu. Dnešní příběh je o adopci krásného psa, který si zasloužil hodně lásky. Labrador jménem Reggie skončil v útulku pro psi a adoptovala si ho nová majitelka. To ale netušila, jaký příběh se za tímto psem skrývá.

planetapl.life

Nový člen rodiny z útulku

„Chtěla jsem si adoptovat psa z útulku. Na místě se mi líbil labrador jménem Reggie. Hned jsem věděla, že je to pes pro mě. Přiznám se, že začátek nebyl jednoduchý. Nezvládala jsem Reggieho. Procházela jsem jeho adopční papíry a našla jsem dopis adresovaný jeho novému majiteli. Než jsem ho otevřela, řekla jsem psovi: ‚Možná má pro nás tvůj předchozí majitel nějakou radu?’“

Při otevírání dopisu netušila, co najde. O svém novém společníkovi se toho v dopisu dozvěděla hodně. Stejně tak se hodně dozvěděla i o jeho předchozím majiteli a důvodu, proč skončil v útulku. Něco tak dojemného jste dlouho neslyšeli. Příběh tohoto psa a jeho pána vás dožene k slzám. Adopce pro něj nebyla jednoduchým rozhodnutím. Svému psa totiž velmi miloval.

Čtěte také: Neuvěřitelné! Helena Vondráčková letos slaví 60 let na hudební scéně! 1700 písní a tisíce koncertů! Chce zpívat ještě další dekádu! (Video)

planetapl.life

Dojemný dopis

V dopisu pro nového majitele psa stálo, že má Reggie rád tenisové míčky a rád aportuje. Zná základní povely (sedni, zastav se, vstaň) a je zvyklý jíst dvakrát denně. Je očkovaný, ale nemá rád veterináře. To všechno nové majitelce hodně pomohlo. Potom se ale dozvěděla, že původní jméno tohoto psa bylo Tank. Jméno Reggie dostal až v útulku.

Majitel ho pojmenoval Tank, protože s ním jezdil v armádě. Jako voják musel odjet do Iráku a nemohl psa nechat doma samotného. Proto ho odvezl do útulku a chtěl, aby pro něj našli ten nejlepší domov. Pro muže byl jeho jedinou rodinou celých 6 let a rozloučení bylo velmi těžké. Musel opustit svého psa, aby mohl chránit zemi před teroristy. V závěru stálo: „Doufám, že Tank na mě bude hrdý a pochopí to. Je to velmi chytrý pes.“

planetapl.life

Zdroj: planetapl.life