Muž vrátil svého psa do útulku. Nezvládl péči o něj

Zvíře není věc, a to si mnoho lidi neuvědomuje. Je potřeba si všechno promyslet, než se rozhodnete pořídit si kočku nebo psa. Domácí mazlíček potřebuje nejen vaši pozornost, ale také pravidelné krmení a dostatek místa na spaní. Po pěti letech musel jeden muž svého psa vrátit do útulku, ale bolelo ho z toho srdce.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Člověk se nemůže u zvířat řídit pouze vzhledem

Pro zvíře není nic horšího, než když si ho vezmete z útulku, a za nějakou dobu ho zase vrátíte. Dáte mu pocit jistoty, že mu u vás nic nechybí, a za chvíli je zase v útulku nebo se dostane do nové rodiny, kde se mu nelíbí, protože už si stihl zamilovat právě vás. Tento případ se stal Titusovi, psovi, který skončil v útulku po pěti letech bydlení u svého pána.

V roce 2013 si Lewis Jimenez pořídil malého pitbula, do kterého se zamiloval na první pohled. Rozhodl se ho adoptovat a dlouhých pět z nich byli nerozluční přátelé. Lewis tvrdil, že si už život bez svého psa nedokáže představit. Nakonec ale bylo všechno jinak. Lewisovi domů přišel dopis, ve kterém bylo napsáno, že pokud psa nedá pryč, bude mu vypovězena nájemní smlouva.

Čtěte také: Adoptivní mámě se podaří přijmout všechny sourozence, jsou rodina!

Titus nesnášel útulek

Lewis tak musel učinit velmi těžké rozhodnutí a psa vrátil do útulku, odkud si ho vzal. Slíbil personálu, že si ho zase vyzvedne, co nejdříve to půjde, ale nakonec se z toho stala dlouhá doba. Titus navíc nesnášel útulek a nebylo mu v něm dobře. Zaměstnanci útulku samozřejmě denně poslouchají, že se pán znovu vrátí, ale většinou se tak nestane.

Lewis ale Tituse navštěvoval, kdykoliv to šlo. Během čtyř měsíců se nestalo, že by se u něj neukázal, tím horší bylo loučení. Nakonec si Lewis našel nový byt, kde nikomu pes nevadil a k radosti Tituse si ho vyzvedl z útulku a jejich pohádka mohla pokračovat. Všem členům útulku se hodně ulevilo, protože na první pohled bylo patrné, jak pes roztál a těšil se zase domů.

Zdroj: gesellschaft.uberalles.live