Muž vytvořil ze své garáže neuvěřitelný prostor!

Domácí kutilové zvládnou prakticky všechno. Se správným nápadem můžete získat naprosto jedinečné věci, které nikoho jiného nenapadli. V tomto případě si přátelé a sousedé Christiana mysleli, že je muž až příliš nadšený ze své garáže. On zatím plánoval a pracoval na něčem velkém. Do větší garáže dokázal dostat obrovský prostor pro auta, osobní bar i salonek.

Speciální projekt

Christian Kugin měl velký sen. Chtěl svou garáž proměnil v pánské doupě, ve kterém by mohl skladovat i svá milovaná auta. Nikomu neřekl, co má přesně v plánu a pustil se do práce. Lidé v jeho okolí si dlouho mysleli, že tam tráví nějak moc času. V polovině práce si uvědomil, že to bude i skvělý prostor pro bydlení a nakonec si tam vybudovat i schody a horní část věnoval svému bydlení. Když konečně odhalil hotový projekt, všem spadla brada až na zem.

zinoti.lt

Tohle nikdo nečekal

Původně se mělo jednat pouze o pánské doupě, ale nakonec to dopadlo mnohem lépe. Christian je automechanik, a proto pro něj bylo důležité i místo pro auta. Do garáže nakonec dostal luxusní vozy, stejně jako extrémně stylový bar, okrasná světýlka a nádherný nábytek. A když vyjde po dřevěných schodech, je přímo u sebe doma. Tam si může udělat pohodlí, vyspat se a potom znovu sejít domů a užít si hodně zábavy se svými přáteli. Ti k němu chodí i několikrát týdně.

zinoti.lt

Interiér garáže je naprosto jedinečný

Kožené pohovky, malá (plně vybavená) kuchyň, stará auta i jejich jednotlivé díly zdobí celý prostor. Christian nezapomněl ani na velký stůl a kožená křesla, kde se mohou usadit a bavit všichni jeho přátelé. Navštěvují ho hlavně jeho přátelé, ale také klienti a fanoušci starých aut. Tento muž byl navíc tak nadšený svým projektem, že se rozhodl do toho jít ještě jednou. Již příští rok chce začít s přestavbou další garáže, ze které udělá velmi podobný objekt jako nyní.

Zdroj: zinoti.lt