Muž zachránil malého psa u dálnice, ale manželka ho odmítla

Život není spravedlivý ani snadný. Někteří psi velmi dobře vědí, že je to pravda. Pes jménem Fae je jedním z nich. Tuto malou fenku našel muž uprostřed rušné dálnice. Mohla velmi snadno přijít o život, protože kolem jezdilo hodně aut. Evidentně ji tu někdo nechal zemřít. Asi to byl jeho způsob, jak se zbavit staré čivavy. Nikdo neví, proč to její bývalý majitel udělal, ale rozhodně to dělat neměl. Fenka měla ale štěstí a všiml si jí jeden muž.

Malá čivava na silnici

Asi 10letá čivava zůstala úplně sama. Nikdo netušil, jak dlouho tam byla ani čím si musela projít. Muž si jí všiml a ihned zastavil. Fenka se ho vůbec nebála a s radostí nasedla do jeho auta. Muž si ji chtěl nechat a poskytnout jí život a domov, jaký si zaslouží každý pes. Bohužel k tomu ale nedošlo. Jeho plány se rozhodně neshodovaly s názorem jeho manželky. Někdy máte velmi dobré úmysly, ale z nějakého důvodu je nemůžete realizovat. To se stalo i tomuto laskavému muži.

cz.lovely-animals.com

Manželka měla jiný názor než její muž

Když přijel s fenkou domů, manželka mu řekla srdceryvnou zprávou. Řekla mu, že si fenku nemohou nechat. Nikde nebylo uvedeno, proč doma nechtěla malého pejska. Možná se obávala financí, které by zaplatili za péči o tak starého psa. Možná se obávala toho, že na fenku nebudou mít dost času. Bez ohledu na to, jaký byl její důvod, fenka byla v dobrých rukách. Tento muž by ji totiž nikdy nevyhodil venku, i když si ji nemohl nechat doma. Proto se společně vydali do útulku.

Čtěte také: Simona Stašová slaví 69. narozeniny! Je plná energie a do důchodu se nechystá!

cz.lovely-animals.com

Nezbylo mu nic jiného, než dát psa do útulku

Muž vzal starou fenku do Baldwin Park Animal Services, aby jí našli nový domov. A osud k ní byl velmi dobrý, protože tam zrovna přišel muž, který si chtěl adoptovat psa. Muž slavil své 50. narozeniny a rozhodl se pro netradiční dárek ke kulatinám. Rozhodl se, že si adoptuje psa. Když uviděl Fae v útulku, okamžitě si ji zamilovat. Fenka proto nestrávila v útulku prakticky žádný čas a ihned se dostala do milujícího domova, ze kterého ji již nikdo nevyhodí na ulici.

Zdroj: cz.lovely-animals.com