Muž zdědil dům z roku 1860 a provedl kompletní rekonstrukci

Každý, kdo někdy zažil rekonstrukci domu, ví, jak frustrující to může být. Hlavně, když dostanete k dispozici velmi starý dům, ve kterém po mnoho let nikdo nebydlel. Pro úsporu peněz si navíc budete dělat většinu práce sami, takže to bude trvat dlouho a hodně lidí vás označí za blázna. Peter Larson z Lansingu v New Yorku získal takový domov a rozhodl se ho opravit.

https://homehacks.co/

20 let byl dům neobydlený a pomalu chátral

Peter a jeho nová manželka Hilarie zdědili dům poté, co Peterův dědeček zemřel. Vždy chtěli mít rodinný dům, a proto této příležitosti využili. Dům byl postaven v 60. letech 19. století, ale od 70. let do 90. let 20. století v něm nikdo nežil. Vždy se předával z generace na generaci. A Peter se rozhodl, že bude tou generací, která tento dům od základu opraví.

https://homehacks.co/

Mladí manželé neměli příliš mnoho peněz. Proto se Peter rozhodl, že si udělá všechno sám. Manželé si koupili přívěs a zaparkovali na prázdných základech stodoly. Tam žili po dobu, kdy opravovali samotný dům. Peter nakonec zjistil, že se bez odborníků neobejde. Rekonstrukce starého domu není nic jednoduchého a on neměl příliš mnoho zkušeností.

Čtěte také: Kávová sedlina nepatří do koše, ale k rajčatům

Muž neměl mnoho zkušeností s rekonstrukcemi

Na domě musel Peter udělat všechno. Odstranil starou kuchyni, opravil základy domu, vyměnil staré parapety, střechu a udělal novou fasádu. Pomalu opravovat jednu část domu po druhé, dokud nebyly základy a celý exteriér budovy hotové. Nakonec přidal také novou terasu, což bylo jednou z nejoblíbenějších částí celého projektu, protože to udělal podle vlastního designu.

Práce uvnitř domu byly náročné

Jakmile se pár dostal k vnitřním úpravám, cítili se mimo. Proto najali odborníka, který jim pomáhal. Tímto způsobem vznikly nové příčky, elektrické rozvody a opravy vodovodní sítě.

Díky odborníkům byl dům brzy hotový a manželé se mohli nastěhovat. Nyní dům vypadá hodně podobně jako v roce 1860. Peter odvedl neuvěřitelnou práci a může na sebe být právem hrdý!

Zdroj: homehacks.co