Muž zemřel a zanechal za sebou manželku a 8 dětí

James Green a jeho žena Cloe vždy chtěli mít velkou rodinu. To se jim také podařilo. Tento britský pár se rozhodl, že založí velkou rodinu s mnoha dětmi. Vždy, když mu Cloe řekla, že již mají dětí dost, jen na ní s úsměvem mrkl a řekl: „Ještě jedno, Clo.“ Všechno šlo krásně a měli nádhernou rodinu. Ze dne na den se ale jejich sen proměnil. A pro Cloe se změnil v noční můru.

Velká rodina

Pár se nakonec dočkal celkem osmi dětí. Rodina byla velmi šťastná a nedokázali si představit, že by strávili jediný den jeden bez druhého. Rodina v tuto chvíli byla kompletní a všichni si užívali naplno. Rodiče měli hodně dětí, které si přáli. A děti měli hodně sourozenců i milující rodiče. Tato krásná a úplná rodina se ale bohužel rozpadla.

en.newsner.com

Úžasný táta

Podle manželky i dětí byl James super táta. Cloe byla žena v domácnosti a James pracoval na dálku. Díky tomu se mohli oba naplno věnovat svým osmi dětem. Brával je do školy, hrál s nimi hry a četl jim pohádky před spaním. Dělal vše, aby byla jeho rodina šťastná a plná lásky. Jednoho rána se probudil v 4:30 hodin ráno. Seděl na posteli vyčerpaný. A potom dostal záchvat.

Čtěte také: Tragický osud Natálie: Ve 23 letech prohrála boj s anorexií, otec šokován matčinými slovy

Latentní onemocnění

Jamesovi bylo pouhých 31 let, když zemřel. Krátce po záchvatu přestal dýchat. Nikdo netušil, že má James vysoký krevní tlak. Trpěl srdeční chorobou, která byla způsobena vysokým krevním tlakem. V jeho věku nikdo nečekal, že dostane infarkt. Jeho smrt přišla velmi náhle a rodina zůstala jako paralyzovaná. Nemohli se smířit s tím, že je jejich milovaný manžel a otec pryč.

en.newsner.com

Rodina udržuje památku na manžela a otce

Cloe a všechny děti udržují vzpomínku na Jamese. Jedním z rituálů je pouštění balónků do nebe. Cloe stále její manžel chybí. Na druhou stranu je velmi ráda, že mají velkou rodinu, kterou si vždy přál. Tento příběh nám připomíná, že se všichni musíte starat o své zdraví. Nezáleží na tom, kolik vám je. Vždy existují rizika. A vždy máte kolem sebe lidi, kterým budete velmi chybět.

Zdroj: en.newsner.com