Mužské přirození je v ženské diskuzi poměrně diskutovaným tématem. Dámy, řekněte, která z vás se se svými kamarádkami o takovém tématu nebavila? Myslíme si, že každá žena se alespoň jednou své kamarádce o něčem takovém zmínila. Ať už to byl váš přítel, manžel nebo dotyčný, který se vám líbí. A přišli jste na to? Jak je to s velkým nosem a penisem?

Zjištění

Na takové téma byla dokonce provedena studie, která zjistila, že většina mužů s větším nosem má větší penis. Vědci zjistili, že muži, kteří mají velký či větší nos, mají ve ztopořeném stavu až o pět centimetrů větší penis než muži, kteří mají malé nosy. Studie publikovaná v Základní klinické andrologii, zkoumala zesnulé muže první tři dny po jejich smrti. Měla za úkol zkoumat a měřit rozsah částí těla.

Postřehy studie

Vědci z Prefekturní lékařské univerzity v Kjótu, brali v úvahu výšku zesnulých, váhu, délku penisu, když není ztopořený, obvod penisu, ale také váhu varlat. Dále se brala v úvahu velikost nosu mezi středem levého a pravého mediálního očního úhlu a vnější část pravé a levé spodní části nosu. Také prozradili, že přesný způsob, jak lze zesnulému změřit délku penisu, je vytáhnout penis co nejvíce. Tento postup při různém vyšetření a hodnocení, určuje přesnější délku penisu (SPL). Dále bylo řečeno, že velikost penisu není určená věkem, výškou nebo tělesnou hmotností, ale byla stanovena již před narozením. Dále bylo prokázáno, že velikost mužských nosů vzájemně může souviset s velikosti penisů. Takže ne vždy tomu tak je, ale většina zkoumaných mužů, kteří měli větší nos, měli i větší penis. Například v Japonsku je podle jiné studie průměrná délka penisu 11 centimetrů.

Bylo dodáno

Bohužel výsledky studií nejsou nijak použité či podložené a pro forenzní využití jsou k ničemu, nepopírají ani sami autoři studie. Dále ani to, proč spolu tyto dvě podmínky - velikost nosu a délka penisu úzce souvisí. Přesto ale bylo řečeno, že studie smysl má a porozumění fáze růstu penisu nebo určitých obličejových částí může být užitečné pro sledování mužských pohlavních hormonů nebo genitálních funkcí.

Další studie, tentokrát mířená k ženám

Byla také provedena další studie, kde se vědci z Big One Dating ptali bezmála více než 4700 žen na poslední prožitý sex. Zazněly dvě otázky: Jak byl velký penis vašeho posledního partnera? Uspokojil vás? V odpovědích zazněly celkem magická čísla. 44 procent žen řeklo, že jejich poslední sexuální partner měl délku penisu přibližně 20,5 centimetrů. Jedná se tedy o optimální délku, kterou ženy požadují a dávají jí přednost. A pokud si myslíte, že lepší je delší, ne vždy tomu tak musí být. Přibližně třicet procent žen uvedlo, že jejich partner měl penis dlouhý 28 centimetrů a že je nečekal žádný požitek, naopak. Ženy při takových rozměrech od těchto délek penisů ustupují. 

Sdílejte článek