Na co žena potřebuje muže, když doma dělá i „mužské práce“?

Manžel nepracuje a žena doma neustále dělá všechno, včetně tzv. „mužských“ prací. Taková situace ve vztahu rozhodně není ideální. Hodně žen se potom začne ptát, proč toho chlapa vůbec mají vedle sebe. Moderní vztahy vypadají nejrůznějším způsobem a mnoho lidí zjišťuje, že jim to nevyhovuje. Tradiční rozdělení rolí se nyní pomalu vrací po celém světě. Podívejte se na příběh jedné ženy.

Společné bydlení může změnit celý vztah

Pár si koupil byt levně, ale byl v poměrně špatném stavu. Bylo tak hodně práce a žena se samozřejmě domnívala, že na něm bude pracovat hlavně její manžel. On se od toho bohužel nenápadně vzdálil. To ona chodila nakupovat stavebniny, sháněla a radila se s řemeslníky, protože bylo potřeba udělat i instalatérské práce a elektroinstalaci. Manžel jen rozhazoval rukama a říkal, že neví, jak na to.

Kuchyň si žena montovala sama a veškerý nepořádek také uklízela sama. Její manžel jí nepomohl finančně ani fyzicky. Na všechno byla sama a nakonec jí začaly docházet síly. V té době se začali mnohem více hádat. Jakmile mu něco vytkla, začal ihned uhýbat a vymlouvat se, že tyto práce dělat neumí. Ona jako žena se je ale všechny naučila během rekonstrukce bytu.

https://pukuotukas.com/

Muž by měl být pro svou ženu vždy podporou

Manžel ženy přispěl na byt pouze menší částkou v hotovosti. Jinak vše zaplatila ona a bydlení bylo napsané na její matku. Nakonec se rozhodla, že mu jeho část vkladu vrátí a vystěhuje ho z bytu. Díky tomu může začít nový život, udělat i byt podle svého a nemusí za sebou tahat neschopného muže, který jen sedí doma a ničím nepřispívá do jejich manželství a života.

Žena počítá s tím, že ji lidé budou odsuzovat za její rozhodnutí. Muž by měl být vždy oporou a pilířem pro ženu. A žena pro něj adresou, na kterou se může spolehnout a najde tam klid. Tímto způsobem ale musí fungovat obě strany. Jinak to nikdy nepůjde a vztah nakonec skončí rozchodem nebo rozvodem. Stejně jako v tomto příběhu. Jak to máte doma vy?

Zdroj: pukuotukas.com