Na první pohled tato stavba vypadá jako stodola. Co je uvnitř vám ale vyrazí dech

Stodola se nachází v Texasu, což na první pohled nemusí být nijak zvláštní. Podobných staveb je tam totiž spousta. Možná bychom všichni prošli kolem, aniž bychom se na stodolu podívali lépe. Skutečný zázrak je ale uvnitř.

Nečekaný interiér

Možná má exteriér odlákat zvědavce nebo dokonce zloděje, jelikož uvnitř se stodola mění na luxusní sídlo pro milionáře. Vše je vyrobeno z drahých kusů dřeva a kamenů. Zem zdobí luxusní tkané koberce, interiér doplňuje dekorativní kování a celý prostor je perfektně sladěný.

Místo pro celou rodinu

Prostor stodoly je navržen tak, aby bylo maximálně využito veškeré místo. Ve spodním patře je umístěn prostorný obývací pokoj, kuchyň s barovými židlemi a velká jídelna. Když se majitelé nudí, zapnou si obří domácí kino, zatopí v krbu a užívají si rustikální interiér.

Čtěte také: Sovětské bytové trendy, které se opět vrací do módy

Druhé patro

Schodiště, které vede do patra je skutečně monumentální. Vede po obou stranách jako triforium a zde se nachází více pokojů. Ložnice je vybavena rozměrnou postelí, masivním dřevěným nábytkem a nádhernými tapetami. Každý, kdo mohl nahlédnout do interiéru, tvrdí, že se zde cítil jako na zámku. Z chodby horního patra navíc majitelé mohou shlédnout dolů do obývacího pokoje.

Perfektně vybavený dům

I když to na první pohled z venku vůbec není poznat, dům má všechno potřebné vybavení. Domácí kino je jen jednou z nadstandardních věcí. V prostorné kuchyni si může každý připravit dokonalou večeři a v obýváku si díky velkému prostoru klidně zatančit.

Nechybí zde ani pokoje pro hosty. Když je tedy na programu dne nějaká větší oslava nebo setkání, lidé zde mohou přenocovat a užívat si luxusu společně s majiteli budovy.