Na svůj věk rozhodně nevypadá: Ivana Chýlková na prahu 60-tky zamíří do Stardance a bojuje o korunu taneční královny!

Ivana Chýlková je nejen očarující herečkou, ale také ženou, která vypadá tak nádherně, že byste jí těžko tipovali, že oslaví 60. narozeniny již na konci září. A jako by toho nebylo dost, přidává k svým mnoha talentům ještě jeden: brzy se stane jednou z hlavních postav v dvanácté sezóně oblíbeného tanečního pořadu StarDance. Ve svých šesté desítce se připravuje soutěžit o titul taneční královny, což je úžasným důkazem její energie a touhy po nových výzvách.

Přípravy na Soutěž

Ivana, manželka známého televizního moderátora Jana Krause, se již několik týdnů intenzivně připravuje na tuto prestižní soutěž. Její taneční partner Jan Tománek nedávno zveřejnil na svém Instagramovém účtu společnou fotografii, která dokazuje, že jejich tréninkový režim je v plném proudu. Fotografie ukazuje dvojici ve sportovním oblečení, oba s úsměvem, který neskrývá jejich vzrušení a odhodlání.

Láska ke Sportu od Mládí

Ivana Chýlková nám dává návod, jak si udržet nejen fyzickou, ale i duševní kondici. V mládí byla velkou milovnicí sportu, a to se v průběhu let nezměnilo. „Nevím, jestli se dá říct, že jsem ve formě, ale určitě si udržuji aktivní a příjemný životní styl,“ sdílela herečka v jednom z rozhovorů pro server ŽivotvČesku.cz.

Čtěte také: Je koronavirus jenom začátek? Experti našli v tajícím ledovci více než 33 neznámých virů, které mohou naši populaci ohrožovat ještě více, než současná epidemie

Ivana Chýlková / Zdroj: youtube.com

Víc než Jen Běh

I když sportuje od mládí, upřesnila, že běhání nikdy neměla v lásce. „Nesnáším běhání,“ prozradila s úsměvem. Naopak, její srdce získaly cvičební metody jako pilates a jóga, které jí pomáhají udržovat flexibilitu a sílu. Před tím, než jí tanec zcela pohltil, snažila se pravidelně cvičit ve svém volném čase a věnovala se různým fyzickým aktivitám.

Ivana Chýlková / Zdroj: youtube.com

Co Přijde Další?

Tak co můžeme očekávat od této talentované herečky a nadcházející taneční hvězdy? Je jasné, že Ivana Chýlková se nebojí nových výzev a je připravena zaujmout nás nejen na filmovém plátně, ale nyní i na tanečním parketu. Její příběh je inspirací pro všechny, kdo se chtějí naučit něco nového, bez ohledu na věk.

Ivana Chýlková / Zdroj: youtube.com