David Hampl
2 dubna, 2019

Každý jistě potvrdí, že doba studia byla spojena s celou řadou zajímavých zážitků. Některé byly negativní, ale řada jiných byla naopak pozitivních. Mnoho lidí tak vzpomíná na to, co se ve škole zažilo. A ty nejzajímavější zážitky jistě kolují stále. My se na jednu takovou věc podíváme společně. Nejde ale o příhodu samotných studentů, i když i ti zde také mají svou roli. Jedná se o něco, co zažila učitelka, když vešla do třídy. Absolutně nečekala, co na ní její třída nachystala. Logicky byla zcela šokována.

Přichystali pro ni poslední rozloučení

I když to může znít jakkoliv, faktem je, že učitelka vzpomíná na tento den velmi kladně, jelikož sama uvádí, že jí dojal. Jednalo se o učitelku hudební výchovy, která navíc vedla i školní sbor. Byla jednou z velmi oblíbených kantorek na škole a její žáci si jí vážili. I proto mrzelo jí, ale i je, když se objevila zpráva, že učitelka na škole skončí. Nebylo to ani na její přímou žádost, ani se nejednalo o pokyn shora. Tím důvodem byly zdravotní problémy, které už ženě nedovolovaly pracovat naplno tak, jak sama chtěla. A tak musela odejít. Její žáci to věděli a tak se rozhodli přichystat pro ní zajímavé překvapení.

Unikátní vystoupení učitelku skutečně dojalo

Co žáci nachystali, to jejich učitelku skutečně dojalo. Ostatně potvrzuje to i fakt, že jí do očí vyhrkly slzy a že neskrývala pocity nesmírného štěstí nad tím, jakou si studenti dali práci s tím, co pro ni nachystali. Jenom jí to utvrdilo v tom, že její práce měla smysl a že je jednou z těch kantorek, která sice byla přísná, ale byla i spravedlivá, měla pochopení, záleželo jí na své práci a měla své žáky ráda. Bylo vidět, že oni mají rádi jí.

Zajímá vás, co pro ni nachystali a co všechny bylo spojeno s jejich výstupem, který kombinoval zpěv, tanec a mnoho dalšího? Můžete to vidět. Jako vzpomínku bylo vše dokumentováno na videu. Kromě učitelky dojal tento unikátní dokument celý svět.

Sdílejte článek